MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR

Pá / 11. brezen 2020 v 15:25

na základě mimořádného opatření MZ č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN, oficiálního stanoviska MŠMT k tomuto opatření a vyjádření krajského úřadu Ústeckého kraje, přerušuje Základní   umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň po dohodě se zřizovatelem od středy 11. března 2020 veškerou výuku, a to do odvolání mimořádného opatření.

Prosím, sledujte naše webové a facebookové stránky. Vedle zveřejňovaných informací k aktuální situaci budeme našim žákům připravovat malá zpestření pro volné chvíle (viz. kolonka na úvodní straně webu ZPESTŘENÍ VÝUKY).

I přesto, že se v následujících dnech neuvidíme, zůstaňme společně v kontaktu přes email či založené WhatsAppové skupiny. Emailové adresy na pedagogický sbor (svého vyučujícího) najdete v iZUŠ a v přiloženém dokumentu.

Akce na měsíc březen jsou odloženy, nebo zrušeny (o novém termínu budete včas informováni):

čtvrtek 12. 3. Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru ZUŠ MŠMT ZUŠ E. Randové Ústí nad Labem - ODLOŽENO

středa 18. 3. Žákovský maják Hlavní budova - č. 205 HN - ODLOŽENO

sobota 21. 3. Krajská přehlídka dětského scénického tance Severočeské divadlo, Ústí nad Labem ? (s největší pravděpodobností ZRUŠENO)

pondělí 23. 3. Vernisáž výstavy Slavík a Klementýnka 4. ročník Hlavní budova - č. 105 VO - ODLOŽENO

středa 25. 3. 18.00–19.00 Žákovský koncert Kostel Stětí sv. Jana Křtitele - ZRUŠENO

pátek 27. 3.  – sobota 28. 3.  Krajské kolo soutěže ve hře na klavír ZUŠ MŠMT ZUŠ Litvínov - ODLOŽENO

pondělí 30. 3. Představení literárně-dramatického oboru O Červené Karkulce 3x jinak KZ Orfeum - ODLOŽENO

středa  8. 4. Školní přehlídka Slavík a Klementýnka KD Střelnice - ODLOŽENO

Pro případ, kdyby mimořádné opatření trvalo déle než jeden měsíc, jsme připraveni vám po vzájemné domluvě vrátit částku za měsíční školné nebo ji posunout do dalšího měsíce, či školního roku.

Vážení rodiče a milí žáci, přejeme vám do nastávajících dní především pevné zdraví a dobrou náladu.

Vaše ZUŠ

Dokumenty přiložené k příspěvku

Kontakty ZUŠ Klementa Slavického, Kadaň K příspěvku je přiložen tento soubor: › Kontakty ZUŠ Klementa Slavického, Kadaň
Název dokumentu: KONTAKY zuš.pdf
Tento dokumenty si stáhněte zde / Velikost: 458 kB

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
Pá / 31. brezen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
Pá / 30. brezen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
Pá / 30. brezen 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley