Setkání škol zapojených do programu

Pá / 6. červen 2019 v 22:15

Je tomu téměř jeden rok, co jsme si uvědomili sílu a hodnotu pozitivního leadershipu. Program "I ve mně je lídr" otevřel našemu uměleckému vzdělávání novou dimenzi. Děkujeme všem parťákům z lídra za spolupráci a inspiraci.

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
Pá / 31. červen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
Pá / 30. červen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
Pá / 30. červen 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley