ŠKOLNÍ PŘEHLÍDKA SLAVÍK A KLEMENTÝNKA 2019

út / 27. duben 2019 v 16:33

Třetího ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka se účastnilo letošní rok zatím nejvíce žáků. Zúčastněných výtvarníků bylo v počtu 57 žáků a zúčastněných žáků hudebního oboru bylo více jak 120 žáků. Tato účast nás velmi těší. Díky žákům a především jejich pedagogům, byl pro diváky připraven různorodý hudební program a výtvarná výstava v prostorách naší školy. Veškerá díla a hudební vystoupení hodnotila porota složená z pedagogů školy a pro výtvarná díla navíc hlasovala také veřejnost.

Porotu letos tvořili tito učitelé: Barbora Prokešová, Alena Benešová, Vladimír Batujev, Koloman Zachar, Pavel Valvoda, Vít Pošmůrný, Tomáš Mareček, Štěpán Bílek a Ondřej Beránek. Porota ohodnotila všech 37 hudebních vystoupení a 13 výtvarných děl jedinečným diplomem, který nesl slovní ohodnocení a svěží verše z pera paní učitelky Aleny Benešové. Držitelé sošky Slavíka a Klementýnky získali zmenšeninu této sošky. Originál, který stvořil pan učitel Štěpán Bílek bude vystaven v prostorách školy.

Zlatou sošku Slavíka a Klementýnky v roce 2019 získali:

HUDEBNÍ ČÁST PŘEHLÍDKY

Kytarový soubor - Dominik Vinduška, Marek Novotný, Marie Ullmannová, Jan Kofroň, Bruno Mýtina, Karolína Matoušková, Stanislav Zelenka, Jan Rejzek. Kytarový soubor vede pan učitel Radek Černý

VÝTVARNÁ ČÁST PŘEHLÍDKY

V trávě - Tereza Koudelová, Františka Kramarská, Sára Kubincová, Zuzana Kubincová, Tomáš Parkan, Tomáš Wicher, Matěj Pešout, Viktorie Protivová, Klára Rážová, Elisabeth De Boer, Ema Macháčková, Štěpánka Němčanská. Tento kolektiv žáků výtvarného oboru vede paní učitelka Terezie Corfu

CENU VEŘEJNOSTI získalo dílo Sladký kočičí svět - Klára Kurkiewiczová, Ema Stará, Darja Batujeva, Marie Kalferstová. Tento kolektiv žákyň výtvarného oboru vede paní učitelka Terezie Corfu.

Všem účinkujícím žákům a učitelům velmi děkujeme a všem oceněným žákům gratulujeme! Těšíme se na další ročník školní přehlídky, na další ročník společného tvoření :-)

Celou fotogalerii naleznete na tomto odkazu https://www.zonerama.com/fotokozelek. Kód potřebný pro otevření fotogalerie Vám sdělí Váš vyučující. Za fotografie děkujeme panu Petru Kozelkovi.

Školní přehlídka Slavík a Klementýnka 2019

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
út / 30. duben 2019 v 11:58

Absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru se koná ve čtvrtek 9. května 2019 od 18:30 v prostorách Cavern Clubu v KD Střelnice Kadaň.

ŠKOLNÍ PŘEHLÍDKA SLAVÍK A KLEMENTÝNKA 2019
út / 27. duben 2019 v 16:33

Školní přehlídka Slavík a Klementýnka 2019 se konala ve dvou částech. Výtvarnou část tvořila výstava výtvarných děl v prostorách školy, která byla zahájena 18. března 2019. Hudební část tvořila hudební přehlídka komorních vystoupení žáků hudebního oboru, která se konala 17. dubna 2019. Vyhlášení výsledků a ocenění všech účinkujících se konalo 24. dubna 2019.

Pozvánka na III. ročník přehlídky Slavík a Klementýnka
út / 15. duben 2019 v 13:49

Školní přehlídka Slavik a Klementýnka již třetím rokem podporuje vzájemnou spolupráci žáků. Co si pro letošní rok připravili, uslyšíte ve středu 17. dubna od 16 hodin v KD Střelnice.