ŠKOLNÍ PŘEHLÍDKA SLAVÍK A KLEMENTÝNKA 2019

út / 27. duben 2019 v 16:33

Třetího ročníku školní přehlídky Slavík a Klementýnka se účastnilo letošní rok zatím nejvíce žáků. Zúčastněných výtvarníků bylo v počtu 57 žáků a zúčastněných žáků hudebního oboru bylo více jak 120 žáků. Tato účast nás velmi těší. Díky žákům a především jejich pedagogům, byl pro diváky připraven různorodý hudební program a výtvarná výstava v prostorách naší školy. Veškerá díla a hudební vystoupení hodnotila porota složená z pedagogů školy a pro výtvarná díla navíc hlasovala také veřejnost.

Porotu letos tvořili tito učitelé: Barbora Prokešová, Alena Benešová, Vladimír Batujev, Koloman Zachar, Pavel Valvoda, Vít Pošmůrný, Tomáš Mareček, Štěpán Bílek a Ondřej Beránek. Porota ohodnotila všech 37 hudebních vystoupení a 13 výtvarných děl jedinečným diplomem, který nesl slovní ohodnocení a svěží verše z pera paní učitelky Aleny Benešové. Držitelé sošky Slavíka a Klementýnky získali zmenšeninu této sošky. Originál, který stvořil pan učitel Štěpán Bílek bude vystaven v prostorách školy.

Zlatou sošku Slavíka a Klementýnky v roce 2019 získali:

HUDEBNÍ ČÁST PŘEHLÍDKY

Kytarový soubor - Dominik Vinduška, Marek Novotný, Marie Ullmannová, Jan Kofroň, Bruno Mýtina, Karolína Matoušková, Stanislav Zelenka, Jan Rejzek. Kytarový soubor vede pan učitel Radek Černý

VÝTVARNÁ ČÁST PŘEHLÍDKY

V trávě - Tereza Koudelová, Františka Kramarská, Sára Kubincová, Zuzana Kubincová, Tomáš Parkan, Tomáš Wicher, Matěj Pešout, Viktorie Protivová, Klára Rážová, Elisabeth De Boer, Ema Macháčková, Štěpánka Němčanská. Tento kolektiv žáků výtvarného oboru vede paní učitelka Terezie Corfu

CENU VEŘEJNOSTI získalo dílo Sladký kočičí svět - Klára Kurkiewiczová, Ema Stará, Darja Batujeva, Marie Kalferstová. Tento kolektiv žákyň výtvarného oboru vede paní učitelka Terezie Corfu.

Všem účinkujícím žákům a učitelům velmi děkujeme a všem oceněným žákům gratulujeme! Těšíme se na další ročník školní přehlídky, na další ročník společného tvoření :-)

Celou fotogalerii naleznete na tomto odkazu https://www.zonerama.com/fotokozelek. Kód potřebný pro otevření fotogalerie Vám sdělí Váš vyučující. Za fotografie děkujeme panu Petru Kozelkovi.

Školní přehlídka Slavík a Klementýnka 2019

VYSVĚDČENÍ 2019
út / 23. duben 2019 v 20:13

PŘEDÁNÍ VYSVĚDČENÍ SE KONÁ V POSLEDNÍCH VYUČOVACÍCH HODINÁCH V TÝDNU OD 24. DO 28. ČERVNA, NEBO V PÁTEK 28. ČERVNA 2019 OD 8:00 DO 12:00. V PŘÍPADĚ POTŘEBY SI MŮŽETE DOMLUVIT SE SVÝM VYUČUJÍCÍM JINÝ TERMÍN. PRÁZDNINY JSOU ZA DVEŘMI :-)

KONCERT ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU
út / 12. duben 2019 v 06:34

Koncert absolventů se konal ve středu 12. června od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele. Fotogalerii z tohoto večera si můžete prohlédnout v příspěvku.

12.ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ ZUŠ
út / 12. duben 2019 v 06:44

Festival jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol se konal v neděli 16. června 2019 od 14:00. Festival byl doplněn vystoupeními žáků hudebního oboru naší školy a završil jej v 19:00 koncert zpěváka Martina Chodúra. Fotogalerii z této akce si můžete prohlédnout v příspěvku.