OHLÉDNUTÍ ZA TANEČNÍ PŘEHLÍDKOU MLÁDEŽE A DOSPĚLÝCH

út / 1. listopad 2020 v 20:26

sdílíme malou fotoreportáž z Krajské přehlídky scénického tance mládeže a dospělých v Ústí nad Labem. Přehlídka se konala 26. září 2020.

Naši tanečníci coby "kufříková parta" si dovezli ocenění za práci s početnou skupinou  yes.

Akci si užili a byli velmi vděční, že se tato akce uskutečnila. Velmi děkujeme všem, kteří nám zapůjčili klasický černý kufřík. Svým nemalým dílem se na naší oceněné choreografii také podíleli. Děkujeme a tanečníkům gratulujeme k ocenění smiley

Krajská přehlídka scénického tance mládeže a dospělých v Ústí nad Labem

OTEVŘENÍ ŠKOLY A REŽIM VÝUKY OD 12.04.2021
út / 7. listopad 2021 v 19:09

Vážení rodiče,

od pondělí 12. 04. 2021 bude naše škola opět otevřena, ale výuka bude prozatím probíhat v omezeném režimu - individuální výuka hudebního oboru (1 žák a 1 učitel) a možnost organizace individuální konzultace ostatních oborů a kolektivních předmětů, o kterých vás budou vyučující informovat.

Více info v příspěvku

ONLINE VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
út / 7. listopad 2021 v 20:39

Vážení rodiče a milí žáci, srdečně vás zveme na online výstavy žáků výtvarného oboru pod vedením pana učitele Štěpána Bílka.

ZUŠ JE STÁLE UZAVŘENA
út / 15. listopad 2021 v 08:17

naše škola je i nadále uzavřena. Výuka se realizuje stále v online režimu. Kurz ČTVERYLKA je stále uzavřen.

Děkujeme Vám za pochopení