CELOŠKOLNÍ ROZVRH HODIN PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

St / 29. srpen 2020 v 08:08

zveřejňujeme celoškolní rozvrh kolektivní a skupinové výuky pro letošní školní rok 2020/2021. Rozvrh již nechceme měnit. Pokud by však vznikly výrazné kolize některých vyučovacích hodin s jinými, je možné, že se rozvrh ještě mírně změní.

Vyučující k domluvě individuální výuky a konzultace začátku školního roku najdete v ZUŠ od 3. září následovně:

(1. a 2. září je vyhlášeno ředitelské volno z důvodu stěhování nehudebních oborů do nové budovy školy v ulici Dvořákova č.p.722, děkujeme za pochopení)

Baranniková Jelena- Hra na klavír, Františkánský klášter PO, ÚT, ČT, PÁ

Batujev Vladimír- Hra na zobcovou flétnu, Hra na příčnou flétnu Františkánský klášter PO- PÁ

Batujeva Alice- Taneční obor PTV, Dvořákova ul. ČT

Benešová Alena- Sólový zpěv, Františkánský klášter ST, PÁ

Bergmanová Tereza- Sólový zpěv, Františkánský klášter  PO, ÚT  + Literárně-dramatický obor, Dvořákova ul. ST, ČT

Bílek Štěpán- Výtvarný obor, Dvořákova ul. ST, PÁ ; Vilémov ÚT

Corfu Terezie- Výtvarný obor ČTVERYLKA, Dvořákova ul. ST

Černý Radek- Hra na kytaru, Františkánský klášter PO- ČT; Vilémov PÁ

Číčelová Milka- Hra na housle, Františkánský klášter PÁ

Dunka Milan- Hra na klarinet, Hra na saxofon, Františkánský klášter a Dvořákova ul. PO- PÁ