ZMĚNA VYUČUJÍCÍHO VE VÝTVARNÉM OBORU

út / 26. únor 2019 v 11:28

Vážení rodiče žáků výtvarného oboru,

dovolujeme si Vás informovat o připravované změně vyučujícího ve výtvarném oboru. Vzhledem k tomu, že paní učitelka Terezie Corfu nastoupí koncem měsíce dubna 2019 na mateřskou dovolenou, proběhne závěr školního roku s jinými vyučujícími.

Rozvrh hodin se nemění.

Pondělní a úterní výuku bude vyučovat paní učitelka Václava Štěpánová, středeční výuku povede pan učitel Jakub Havlíček a čtvrteční výuku paní učitelka Nikola Dunková. Všichni "zastupující" učitelé jsou kvalifikovaní pedagogové výtvarného oboru a navíc již v naší škole vyučovali a nebo s námi spolupracují.

Věříme, že se není čeho obávat :-)

Děkujeme Vám za pochopení.

KONZULTACE KE KOLEKTIVNÍ VÝUCE
út / 23. únor 2020 v 16:07

Vážení rodiče a milí žáci, výuka v kolektivních oborech a předmětech stále probíhá online. Pokud však potřebujete své studium konzultovat s vyučujícím je to možné. Možnosti konzultací v jednotlivých oborech a předmětech najdete v tomto příspěvku.

OTEVŘENÍ ZUŠ - INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA
út / 20. únor 2020 v 14:16

Vážení rodiče, od středy 25. 11. 2020 je ZUŠ opět otevřena pro individuální výuku - tedy 1 žák a 1 učitel. Kolektivní výuka je stále v režii distanční výuky, ohledně možných individuálních konzultací vás budeme informovat v pondělí 23. 11. 2020. Děkujeme a těšíme se už opět brzy na viděnou v ZUŠ

UZAVŘENÍ ŠKOLY - DISTANČNÍ VÝUKA