VERNISÁŽ NÁVRATY DO KRAJINY

Po / 2. říjen 2018 v 11:24

slavnostní zakončení letního kurzu výtvarného plenéru, který za finanční podpory Ústeckého kraje organizovala naše škola ve dnech 16. - 20. července 2018 proběhlo v pátek 5. října od 17:00 v prostorách školy. Celý prázdninový týden výtvarného plenéru provázeli žáky výtvarného oboru naší ZUŠ a ZUŠ Klášterec nad Ohří světem malby MgA. Štěpán Bílek a Irena Hofhans. Vzniklé malby jsou vystavené v prostorách školy, přijďte se podívat. Jistě naše kadaňské scenérie poznáte ;-)

Vernisáž "Návraty do krajiny 2018"

Vernisáž slavnostně završila projekt letního uměleckého kurzu, výtvarného plenéru s názvem "Návraty do krajiny". Během týdne 16.-20. července 2018 se žáci ZUŠ KS Kadaň a ZUŠ Klášterec nad Ohří pod vedením pana učitele MgA. Štěpána Bílka a paní učitelky Ireny Hofhans věnovali malbě. Výtvarný kurz finančně podpořil Ústecký kraj v rámci dotace "Volný čas"2018. Jaké kadaňské scenérie účastnici přenesli na svá plátna se podívejte do fotogalerie.

PRÁCE U VCHODU DO ZUŠ
Po / 11. říjen 2021 v 10:26

Vážení rodiče,

prosíme vás a vaše děti o zvýšenou opatrnost při vchodu do ZUŠ. V těchto dnech se opravuje rozvodná skříň elektrického napětí. Buďte také z tohoto důvodu připraveni na případné omezené parkování před školou.

Děkujeme vám za pochopení.

SOUTĚŽ SKUTEČNÉHO SUPER UMĚLCE K 70. VÝROČÍ ZUŠ
Po / 7. říjen 2021 v 19:26

Milí žáci, oslava 70. výročí naší ZUŠ si žádá něco speciálního! Speciální soutěž skutečného super umělce a v ní 70 úkolů pro nejodvážnější z vás.

Chcete se zúčastnit? Rozklikněte příspěvek, najdete tam vše, co potřebujete.

Držíme palečkyheart

VÝUKA V ZUŠ OD PONDĚLÍ 10.05.
Po / 6. říjen 2021 v 14:54

Vážení rodiče, od pondělí 10. 05. 2021 je možné zapojení hromadné výuky v režimu - konzultace do 3 žáků nebo hromadné výuky venku do 20 žáků s podmínkou doložení negativního výsledku testování či s testováním samotným. Možnosti výuky plánujeme, prosíme vás tímto o spolupráci. Děkujeme vám.

Na viděnou v ZUŠ