POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU

út / 14. červen 2018 v 11:35

srdečně Vás zveme na závěrečné představení našeho tanečního oboru. Představení se koná v pondělí 18. června 2018 od 17:00 v KZ Orfeum Kadaň. Těšit se můžete na choreografie, které žáci s paní učitelkou Karolínou Hadrávkovou tvořili tento školní rok a také na choreografie, které žákům přinesly úspěch v letošních přehlídkách současného scénického tance dětí a mládeže. Tanečním večerem Vás budou provázet žáci literárně-dramatického oboru.

Těšíme se na Vás!

PRÁCE U VCHODU DO ZUŠ
út / 11. červen 2021 v 10:26

Vážení rodiče,

prosíme vás a vaše děti o zvýšenou opatrnost při vchodu do ZUŠ. V těchto dnech se opravuje rozvodná skříň elektrického napětí. Buďte také z tohoto důvodu připraveni na případné omezené parkování před školou.

Děkujeme vám za pochopení.

SOUTĚŽ SKUTEČNÉHO SUPER UMĚLCE K 70. VÝROČÍ ZUŠ
út / 7. červen 2021 v 19:26

Milí žáci, oslava 70. výročí naší ZUŠ si žádá něco speciálního! Speciální soutěž skutečného super umělce a v ní 70 úkolů pro nejodvážnější z vás.

Chcete se zúčastnit? Rozklikněte příspěvek, najdete tam vše, co potřebujete.

Držíme palečkyheart

VÝUKA V ZUŠ OD PONDĚLÍ 10.05.
út / 6. červen 2021 v 14:54

Vážení rodiče, od pondělí 10. 05. 2021 je možné zapojení hromadné výuky v režimu - konzultace do 3 žáků nebo hromadné výuky venku do 20 žáků s podmínkou doložení negativního výsledku testování či s testováním samotným. Možnosti výuky plánujeme, prosíme vás tímto o spolupráci. Děkujeme vám.

Na viděnou v ZUŠ