ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO OBORU

So / 11. červen 2017 v 15:28

Tradiční závěrečné představení žáků tanečního oboru se konalo v pondělí 19. června v 17:00 v prostorách KZ Orfeum. Večerem mile prováděli žáci literárně-dramatického oboru. Tanečníci předvedli své choreografie, které byli letos úspěšné na přehlídkách scénického tance a které pro žáky a společně s nimi tvoří paní učitelka Karolína Hadrávková. Premiéru na velkém jevišti si užili tanečníci z přípravného studia za klavírního doprovodu p.uč. Jeleny Barannikové. V rámci závěrečného představení ukončila II. stupěn základního studia naše letošní absolventka Marie Pavelková. Závěr tanečního večera patřil tanečnímu zpracování kantáty Bohuslava Martinů Otvírání studánek.

Večer fotodokumentoval pan Petr Kozelek, celou fotogalerii najdete na jeho stránkách: https://www.zonerama.com/fotokozelek/Album/3249252 Děkujeme za zpracování.

Závěrečné představení tanečního oboru

Závěrečné představení tanečního oboru se konalo v pondělí 19. 6. 2017 v KZ Orfeum

PRÁCE U VCHODU DO ZUŠ
So / 11. červen 2021 v 10:26

Vážení rodiče,

prosíme vás a vaše děti o zvýšenou opatrnost při vchodu do ZUŠ. V těchto dnech se opravuje rozvodná skříň elektrického napětí. Buďte také z tohoto důvodu připraveni na případné omezené parkování před školou.

Děkujeme vám za pochopení.

SOUTĚŽ SKUTEČNÉHO SUPER UMĚLCE K 70. VÝROČÍ ZUŠ
So / 7. červen 2021 v 19:26

Milí žáci, oslava 70. výročí naší ZUŠ si žádá něco speciálního! Speciální soutěž skutečného super umělce a v ní 70 úkolů pro nejodvážnější z vás.

Chcete se zúčastnit? Rozklikněte příspěvek, najdete tam vše, co potřebujete.

Držíme palečkyheart

VÝUKA V ZUŠ OD PONDĚLÍ 10.05.
So / 6. červen 2021 v 14:54

Vážení rodiče, od pondělí 10. 05. 2021 je možné zapojení hromadné výuky v režimu - konzultace do 3 žáků nebo hromadné výuky venku do 20 žáků s podmínkou doložení negativního výsledku testování či s testováním samotným. Možnosti výuky plánujeme, prosíme vás tímto o spolupráci. Děkujeme vám.

Na viděnou v ZUŠ