Tanambourrée 2017

Pá / 7. červen 2017 v 11:15

I letos se žáci tanečního oboru zúčastnili celostátního festivalu scénického tance ve Varnsdorfu, tentokrát s podtitulem Propletanice. Užili jsme si tak čtyři dny tanečního svátku. A co víc, protančené dny doprovázelo hřejivé slunce. Program byl jako vždy bohatý a nedal nám odpočinout. Čtvrteční odpoledne patřilo souborům a jejich choreografiím. My jsme letos přivezly na varnsdorfská divadelní prkna choreografii Mezi stránkami a Lumos nox. Od pátku pak tanečníci navštěvovali tvořivé dílny, z nichž vzešli krátké, ale krásné choreografie zasazené a prezentované v exteriérech města.  Opět jsme se utvrdili v tom, jak je důležité, podnětné a inspirativní vidět a spolupracovat s tanečníky z jiných souborů a současně utužovat ten náš vlastní. Už teď se těšíme na další ročník!

Tanambourrée 2017

PRÁCE U VCHODU DO ZUŠ
Pá / 11. červen 2021 v 10:26

Vážení rodiče,

prosíme vás a vaše děti o zvýšenou opatrnost při vchodu do ZUŠ. V těchto dnech se opravuje rozvodná skříň elektrického napětí. Buďte také z tohoto důvodu připraveni na případné omezené parkování před školou.

Děkujeme vám za pochopení.

SOUTĚŽ SKUTEČNÉHO SUPER UMĚLCE K 70. VÝROČÍ ZUŠ
Pá / 7. červen 2021 v 19:26

Milí žáci, oslava 70. výročí naší ZUŠ si žádá něco speciálního! Speciální soutěž skutečného super umělce a v ní 70 úkolů pro nejodvážnější z vás.

Chcete se zúčastnit? Rozklikněte příspěvek, najdete tam vše, co potřebujete.

Držíme palečkyheart

VÝUKA V ZUŠ OD PONDĚLÍ 10.05.
Pá / 6. červen 2021 v 14:54

Vážení rodiče, od pondělí 10. 05. 2021 je možné zapojení hromadné výuky v režimu - konzultace do 3 žáků nebo hromadné výuky venku do 20 žáků s podmínkou doložení negativního výsledku testování či s testováním samotným. Možnosti výuky plánujeme, prosíme vás tímto o spolupráci. Děkujeme vám.

Na viděnou v ZUŠ