ZPESTŘENÍ VÝUKY

I UMĚNÍ JE NĚKDY VĚDA

Pá / 11. brezen 2020 v 20:54

I umění může být někdy trochu věda a v aktuální situaci "věda na doma"

Naši milí "zušáci" nyní máme na tyto a jiné objevy o trochu více času. Pojďme ten prázdný čas, kdy se neuvidíme věnovat právě těmto zajímavostem

ZPESTŘENÍ VÝUKY A VOLNÉHO ČASU

So / 11. brezen 2020 v 16:01

Zrušení výuky od 11. března do odvolání nemusí být smutné ani nuda. Pojďme tento prázdný čas, kdy se neuvidíme věnovat různým zajímavostem. Budeme s vámi sdílet různé dokumenty, hudební ukázky, záznamy koncertů, odkazy na zajímavé činnosti. Budeme rádi když je budete sdílet i vy s námi, zkuste využít "volný" čas pro to, abyste se dozvěděli, co vás zajímá wink

Pokud budete chtít své objevy sdílet, pište na zusks.kadan@seznam.cz, nebo nám je pište na facebookovou stránku školy .

ONLINE KONCERTY A PŘEDSTAVENÍ
So / 25. brezen 2021 v 16:36

Vážení rodiče a milí žáci, dovolujeme si pozvat naše koncerty a představení přímo k vám domů. Sdílíme s vámi naše první počiny smiley

SPOLEČNÝ OBRAZ
So / 25. brezen 2021 v 18:54

Přijď nakreslit společný obraz k 70. výročí naší ZUŠ. Vše je pro tebe připraveno u vchodu do ZUŠ na Dvořákovo ulici yes

PF 2021
So / 30. brezen 2020 v 11:14

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

přejeme vám všem do nového roku jen to dobré. Ať jsme všichni zdraví, šťastní, veselí a spokojení. Ať nás umění spojuje a baví i v tom dalším roce 2021!

Vaše ZUŠheart