POZVÁNKA NA 13.ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ

út / 14. červen 2022 v 11:04

Vážení rodiče, milí žáci a ostatní přátelé ZUŠky a hudby,

srdečně vás všechny zveme na 13. ročník festivalu jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol Ústeckého kraje.

Festival se tradičně koná poslední neděli školního roku, tedy 26. června 2022 v zahradách Františkánského kláštera. Pozvání na festival přijaly a společně s naším orchestrem školy se na programu podílejí tyto orchestry:

Sax Band ZUŠ Litvínov

ZUŠKapela ZUŠ Klášterec nad Ohří

Red Dwarf Band ZUŠ Jirkov

Junior Big Band ZUŠ Litvínov

Tequila Band ZUŠ Chomutov

a North Big Band Litvínov

Festival bude zahájen od 14 hodin.

Těšíme se na vás! smiley

Vaše ZUŠ heart

POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ TANEČNÍHO OBORU
út / 14. červen 2022 v 09:47

Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru se koná ve čtvrtek 23. června od 17 hodin v KZ Orfeum. Těšíme se na setkání!

POZVÁNKA NA 13.ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ
út / 14. červen 2022 v 11:04

13. ročník festivalu jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol se koná v neděli 26.června od 14 hodin v zahradách Františkánského kláštera v Kadani.

POZVÁNKA NA KONCERT ŽÁKŮ II.STUPNĚ STUDIA
út / 10. červen 2022 v 09:58

Koncert žáků II. stupně studia hudebního a literárně-dramatického oboru se koná ve středu 15. června od 18 hodin v koncertním sále školy v budově ve Dvořákovo ulici č.p.722. Těšíme se na setkání smiley