POZVÁNKA NA ABSOLVENTSKÝ KONCERT

Ct / 2. červen 2022 v 11:17

srdečně vás zveme na závěrečný koncert absolventů hudebního a literárně-dramatického oboru, který se koná 8. června od 18 hodin v sále školy v budově ve Dvořákovo ulici.

V připravovaném programu se vám představí tito absolventi:

Veronika Andrášková (klavírní třída pana učitele BcA. Bc. Pavla Valvody, DiS.)

Tobiáš Petr Bodnár (saxofonová třída pana učitele Milana Dunky)

Barbora Křížová a Lucie Vršková (klavírní třída paní učitelky Barbory Prokešové, DiS.)

Karla Mudrová (flétnová třída pana učitele Tomáše Dunky, DiS.)

Barbora Protivová (třída literárně-dramatického oboru pana učitele Mgr. Miroslava Metlického)

Tereza Parkanová (klavírní třída paní učitelky Mgr. Jitky Stasinky Slivoňové, DiS.)

Barbora Protivová a Lucie Vršková (pěvecká třída paní učitelky Lenky Štůlové, DiS.)

Václav Wolf (klavírní třída pana učitele BcA. Bc. Kolomana Zachara, DiS.)

Marie Ullmannová (kytarová třída pana učitele Radka Černého, DiS.)

Tereza Voráčová, Barbora Hlubůčková, Hedvika Hoření, Eliška Podhorná, Rozárka Vyčichlová a Hana žáková (flétnová třída pana učitele Vladimíra Batujeva, DiS.)

Lubomír Bulej (kytarová třída pana učitele Tomáše Ernsta)

Těšíme se na setkání smiley

POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ TANEČNÍHO OBORU
Ct / 14. červen 2022 v 09:47

Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru se koná ve čtvrtek 23. června od 17 hodin v KZ Orfeum. Těšíme se na setkání!

POZVÁNKA NA 13.ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ
Ct / 14. červen 2022 v 11:04

13. ročník festivalu jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol se koná v neděli 26.června od 14 hodin v zahradách Františkánského kláštera v Kadani.

POZVÁNKA NA KONCERT ŽÁKŮ II.STUPNĚ STUDIA
Ct / 10. červen 2022 v 09:58

Koncert žáků II. stupně studia hudebního a literárně-dramatického oboru se koná ve středu 15. června od 18 hodin v koncertním sále školy v budově ve Dvořákovo ulici č.p.722. Těšíme se na setkání smiley