POZVÁNKA NA ABSOLVENTSKOU VÝSTAVU

Ct / 2. červen 2022 v 11:00

závěrečná výstava žáků výtvarného oboru se konala ve středu 8. června od 16 hodin v prostorách budovy školy ve Dvořákovo ulici.

Absolventská výstava je stále k vidění v budově školy smiley

Svou tvorbou se vám představují tito absolventi.

Absolventky výtvarného oboru pod vedením pana učitele MgA. Štěpána Bílka jsou: Eliška Dlouhá, Hedvika Hoření, Luisa Křivdová, Ema Liebscherová, Štěpánka Mašindová a Týna Pilařová.

Absolvent a absolventky výtvarného oboru pod vedením paní učitelky Mgr. Nikoly Dunkové jsou: Lukáš Drda, Karolína Ježková, Anna Peti, Viktorie Průchová, Barbora Štefcová, Eliška Šteiglová, Rozárka Vyčichlová a Radka Vykydalová

Absolventky výtvarného oboru pod vedením paní učitelky Mgr. Václavy Štěpánové (toho času v zastoupení p.uč. Mgr. Nikoly Dunkové) jsou: Kateřina Lacinová a Kateřina Tököliová

Těšíme se na setkánísmiley

POZVÁNKA NA ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ TANEČNÍHO OBORU
Ct / 14. červen 2022 v 09:47

Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru se koná ve čtvrtek 23. června od 17 hodin v KZ Orfeum. Těšíme se na setkání!

POZVÁNKA NA 13.ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ
Ct / 14. červen 2022 v 11:04

13. ročník festivalu jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol se koná v neděli 26.června od 14 hodin v zahradách Františkánského kláštera v Kadani.

POZVÁNKA NA KONCERT ŽÁKŮ II.STUPNĚ STUDIA
Ct / 10. červen 2022 v 09:58

Koncert žáků II. stupně studia hudebního a literárně-dramatického oboru se koná ve středu 15. června od 18 hodin v koncertním sále školy v budově ve Dvořákovo ulici č.p.722. Těšíme se na setkání smiley