OTEVŘENÍ ŠKOLY A REŽIM VÝUKY OD 12.04.2021

Ct / 7. duben 2021 v 19:09

od pondělí 12. 04. 2021 bude naše škola opět otevřena, ale výuka bude prozatím probíhat v omezeném režimu.

Dle rozvrhu bude probíhat individuální výuka hudebního oboru (1 žák a 1 učitel). Další kolektivní výuka ostatních oborů (výtvarný, taneční a literárně-dramatický obor) a předmětů hudebního oboru (hudební nauka, sbor, orchestr, komorní hra a jiné) bude dle vaší potřeby a potřeb vyučujících organizována do individuálních konzultací v rámci aktuálního rozvrhu nebo zůstane prozatím stále v online formě. Rozvrh možných individuálních konzultací s vámi vaši vyučující v následujících dnech vykomunikují.

Rotační výuka kolektivních předmětů se naší vzdělávací instituce netýká.

Výuka ČTVERYLKY není prozatím otevřena.

Žáci ZUŠ nebudou v aktuální 1.fázi před vstupem do školy testováni. V prostorách školy jsou povinni nosit chirurgickou roušku (vyjma aktivit, které by rouška znemožňovala - zpěv a hra na dechové nástroje), dodržovat rozestupy a dezinfikovat si ruce.

Přítomnost rodičů v prostorách školy lze povolit pouze ve výjimečných a nezbytně nutných případech a s podmínkou nošení respirátoru a dodržování zvýšených hygienických opatření.

Zaměstnanci školy jsou povinně testováni 1x týdně (vyjma pracovníků, kteří prodělali v období posledních 90-ti dnů covid-19 a vyjma zaměstnanců, kteří absolvovali kompletní očkování), nosí respirátory a dodržují zvýšená hygienická opatření.

V příloze přikládáme tabulku 1. fáze otevírání škol.

Velmi se na vás všechny těšíme a věříme, že brzy rozjedeme naplno veškerou výuku.

Krásně se na pondělí vyspěte, konečně budeme opět tvořit na živo smiley

Vaše ZUŠ heart

Dokumenty přiložené k příspěvku

1.fáze otevírání škol - duben 2021 K příspěvku je přiložen tento soubor: › 1.fáze otevírání škol - duben 2021
Název dokumentu: tabulka-faze1.pdf
Tento dokumenty si stáhněte zde / Velikost: 251.7 kB

DLOUHODOBÁ NEPŘÍTOMNOST PANÍ UČITELKY VÁCLAVY ŠTĚPÁNOVÉ VE VÝUCE VÝTVARNÉHO OBORU ZUŠ
Ct / 10. duben 2021 v 18:18

Výuka paní učitelky Václavy Štěpánové bude od pondělí 13. 9. 2021 suplována paní učitelkou Nikolou Dunkovou. Vzhledem k této situaci dojde ke změně rozvrhu hodin. Více v příspěvku,

Zápis do kurzu ČTVERYLKA
Ct / 9. duben 2021 v 11:42

Vážení rodiče, zápis do kurzu ČTVERYLKA  je již ukončen. V pondělí 13.9. budeme na Vaše uvedené emaily rozesílat informace k výuce. Těšíme se na Vás

POZOR ZMĚNA ROZVRHU HODIN TANEČNÍHO OBORU
Ct / 3. duben 2021 v 14:41

Vážení rodiče a milí žáci, v rozvrhu hodin tanečního oboru je změna - čtvrteční výuka je následující 5.+6.+7. ročník od 14:55 do 16:30; PTV od 16:35 do 17:20. Děkujeme za pochopení.