ZUŠ JE STÁLE UZAVŘENA

Pá / 15. únor 2021 v 08:17

naše škola je i po jarních prázninách od pondělí 15. 2. 2021 nadále uzavřena. Výuka se realizuje stále v online režimu. Kurz ČTVERYLKA je stále uzavřen.

Informace z MŠMT:

Ukončení nouzového stavu nebude mít vliv na dosavadní režim na školách. Opatření ve školství se od pondělí budou řídit podle zákona o ochraně veřejného zdraví.

Bude tedy zachován stávající stav, kdy školy fungují dle platného opatření PES ve stupni 5, viz PES pro oblast školství ZDE.

Zákon o ochraně veřejného zdraví (č. 258/2000 Sb.)

§ 69

Mimořádná opatření při epidemii a nebezpečí jejího vzniku

(1) Mimořádnými opatřeními při epidemii nebo nebezpečí jejího vzniku jsou

a) zákaz nebo omezení výroby, úpravy, úschovy, dopravy, dovozu, vývozu, prodeje a jiného nakládání s potravinami a dalšími výrobky, kterými může být šířeno infekční onemocnění, popřípadě příkaz k jejich zničení,

b) zákaz nebo omezení styku skupin fyzických osob podezřelých z nákazy s ostatními fyzickými osobami, zejména omezení cestování z některých oblastí a omezení dopravy mezi některými oblastmi, zákaz nebo omezení slavností, divadelních a filmových představení, sportovních a jiných shromáždění a trhů, uzavření zdravotnických zařízení jednodenní nebo lůžkové péče, zařízení sociálních služeb, škol, školských zařízení, zotavovacích akcí, jakož i ubytovacích podniků a provozoven stravovacích služeb nebo omezení jejich provozu,

Děkujeme Vám za pochopení.

OTEVŘENÍ ŠKOLY A REŽIM VÝUKY OD 12.04.2021
Pá / 7. únor 2021 v 19:09

Vážení rodiče,

od pondělí 12. 04. 2021 bude naše škola opět otevřena, ale výuka bude prozatím probíhat v omezeném režimu - individuální výuka hudebního oboru (1 žák a 1 učitel) a možnost organizace individuální konzultace ostatních oborů a kolektivních předmětů, o kterých vás budou vyučující informovat.

Více info v příspěvku

ONLINE VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU
Pá / 7. únor 2021 v 20:39

Vážení rodiče a milí žáci, srdečně vás zveme na online výstavy žáků výtvarného oboru pod vedením pana učitele Štěpána Bílka.

ZUŠ JE STÁLE UZAVŘENA
Pá / 15. únor 2021 v 08:17

naše škola je i nadále uzavřena. Výuka se realizuje stále v online režimu. Kurz ČTVERYLKA je stále uzavřen.

Děkujeme Vám za pochopení