KONZULTACE KE KOLEKTIVNÍ VÝUCE

St / 23. listopad 2020 v 16:07

výuka v kolektivních oborech a předmětech stále do odvolání probíhá online. Pokud však potřebujete své studium konzultovat s vyučujícím, je to samozřejmě možné. Možnosti konzultací v jednotlivých oborech a předmětech najdete v tomto příspěvku. Konzultace se může společně s jedním žákem účastnit také jeden zákonný zástupce.

Orchestr školy- vyučuje Milan Dunka: žáci budou pozváni na konkrétní čas a termín.

Kytarový soubor- vyučuje Radek Černý: po předchozí domluvě s vyučujícím se lze setkat v individuální konzultaci

Hudební nauka- vyučuje Lenka Štůlová: po předchozí domluvě s vyučujícím se lze setkat v individuální konzultaci

Hudební nauka- vyučuje Jakub Jonáš: konzultační hodina vždy ve středu 16:30 – 17:20 , nutná domluva předem

VO- vyučuje Václava Štěpánová, Nikola Dunková, Štěpán Bílek: konzultace dle potřeb žáků před stanovenou online výukou, nutná domluva předem

TO- vyučuje Karolína Hadrávková: konzultační hodina v pondělí 16:15 - 17:00, nutná domluva předem

LDO- vyučuje Tereza Bergmanová, Miroslav Metlický: po předchozí domluvě s vyučujícím se lze setkat v individuální konzultaci

Sbor- vyučuje Tereza Bergmanová: po předchozí domluvě s vyučujícím se lze setkat v individuální konzultaci v běžném čase výuky sboru

Přípravná hudební výchova- vyučuje Barbora Prokešová: výuka pokračuje online (prozatím bez konzultací)

Komorní hra bicích nástrojů- vyučuje Pavel Hekel: konzultace v rámci výuky orchestru a individuálních hodin nástroje

Flétnový soubor a saxofonový kvartet- vyučuje Tomáš Dunka, soubor Nobile- vyučuje Vladimír Batujev: konzultace v rámci výuky orchestru a individuálních hodin nástroje

Improvizace- vyučuje Koloman Zachar a Tomáš Mareček: konzultace v rámci individuální výuky hry na klavír

Klavírní praxe- Barbora Prokešová: konzultace v rámci individuálních hodin hry na klavír

Varhanní seminář, varhanní praxe a hudebně-historický seminář: výuka pokračuje online (prozatím bez konzultací)

PF 2021
St / 30. listopad 2020 v 11:14

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

přejeme vám všem do nového roku jen to dobré. Ať jsme všichni zdraví, šťastní, veselí a spokojení. Ať nás umění spojuje a baví i v tom dalším roce 2021!

Vaše ZUŠheart

ONLINE VÝUKA OPĚT OD 4. 1. 2021
St / 30. listopad 2020 v 11:23

od pondělí 4. ledna 2021 opět vyučujeme v online režimu. Výuka Čtverylky se do odvolání nekoná.

VOLNÉ DNY V PROSINCI
St / 15. listopad 2020 v 08:19

Vážení rodiče a milí žáci, od pondělí 21. 12. 2020 je již vyhlášeno volno. Výuka v ZUŠ končí v pátek 18. 12. 2020.