ORGANIZACE DÁLKOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

So / 5. říjen 2020 v 18:04

Vážení rodiče,

máme pro vás podrobnější informace, jak bude probíhat dálkové vzdělávání po dobu od 5. do 18. 10. 2020. Víme, že nejste s touto formou vzdělávání spokojeni, ani my ji nevidíme, jako dlouhodobě vhodnou, ale pod nařízením KHS ÚK jsme k tomuto způsobu vzdělávání nuceni. Věříme, že se vzájemnou podporou nám následujících 14 dní rychle uteče a dálkovou výuku zvládneme bez obtíží. Těšíme se, až se opět sejdeme v ZUŠ.

Pokud budete potřebovat s přechodem na dálkovou výuku pomoct, obraťte se na nás.

Další podrobnosti o způsobu dálkové výuky vám zodpoví váš vyučující.

Výuka v hudebním oboru

Hra na nástroj, zpěv = on-line hodiny přes videohovory WhatsApp, ZOOM, telefonické konzultace

Hudební nauka, varhanní seminář a hudebně-historický seminář = on-line výuka přes videohovor ZOOM, výuková videa se zadaným procvičováním, on-line třída Google Classroom

Orchestr, sbor, komorní hra, souborová hra = on-line výuka jednotlivých nástrojových sekcí přes videohovor ZOOM, on-line třída Google Classroom

Výuka ve výtvarném oboru

- WhatssApp skupiny, on-line hodiny přes videohovory ZOOM, Google meet, emailová komunikace

Výuka v tanečním oboru

- on-line hodiny přes videohovory ZOOM, Google meet, emailová komunikace

Literárně-dramatický obor

- on-line hodiny přes videohovory ZOOM, Google meet, on-line třída Google Classroom, emailová komunikace

Součástí dálkové formy výuky jsou různorodé úkoly k procvičení a samostatné práci. Splněná cvičení není nutné po dobu dálkového vzdělávání fotit a zasílat vyučujícím. Žáci si je po otevření školy donesou do hodin presenční výuky.

Výuka v přípravném studiu (žáci ve věku  5-6 let) ve všech oborech probíhá formou WhatssAppových skupin či emailové komunikace, kam bude vyučující zasílat drobná procvičení, či videolekce. U těch nejmenších nevolíme přímou on-line výuku přes videohovor.

Děkujeme, že zůstáváte s námiheart

Vaše ZUŠ

KONZULTACE KE KOLEKTIVNÍ VÝUCE
So / 23. říjen 2020 v 16:07

Vážení rodiče a milí žáci, výuka v kolektivních oborech a předmětech stále probíhá online. Pokud však potřebujete své studium konzultovat s vyučujícím je to možné. Možnosti konzultací v jednotlivých oborech a předmětech najdete v tomto příspěvku.

OTEVŘENÍ ZUŠ - INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA
So / 20. říjen 2020 v 14:16

Vážení rodiče, od středy 25. 11. 2020 je ZUŠ opět otevřena pro individuální výuku - tedy 1 žák a 1 učitel. Kolektivní výuka je stále v režii distanční výuky, ohledně možných individuálních konzultací vás budeme informovat v pondělí 23. 11. 2020. Děkujeme a těšíme se už opět brzy na viděnou v ZUŠ

UZAVŘENÍ ŠKOLY - DISTANČNÍ VÝUKA