UMĚLECKÉ KURZY V CYKLU

Po / 14. květen 2020 v 12:23

Vážení hudebníci,

s velkou lítostí oznamujeme, že se letošní Klavírní kurzy, kurzy hry na dechové nástroje a kurzy komorní hry v cyklu uměleckých kurzů "MLADÍ MLADÝM"  v červenci 2020 NEKONAJÍ.

Vede nás k tomu aktuální situace stran hygienických a bezpečnostních opatření (platných jak pro výuku v ZUŠ, tak pro organizaci letních táborů), která nejsme schopni na 100% zajistit a finanční situace (zrušení dotace Ústeckého kraje "Volný čas 2020").

Věříme, že příští rok v červenci 2021 se opět sejdeme a oslavíme (malé půlkulaté) 5.výročí klavírních kurzů smiley

DĚKUJEME VÁM ZA POCHOPENÍ !

Mějte klidné dny, buďte zdrávi a užívejte si naplno hudbu a svůj hudební nástroj. Těšíme se za rok smiley

ONLINE KONCERTY A PŘEDSTAVENÍ
Po / 25. květen 2021 v 16:36

Vážení rodiče a milí žáci, dovolujeme si pozvat naše koncerty a představení přímo k vám domů. Sdílíme s vámi naše první počiny smiley

SPOLEČNÝ OBRAZ
Po / 25. květen 2021 v 18:54

Přijď nakreslit společný obraz k 70. výročí naší ZUŠ. Vše je pro tebe připraveno u vchodu do ZUŠ na Dvořákovo ulici yes

PF 2021
Po / 30. květen 2020 v 11:14

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

přejeme vám všem do nového roku jen to dobré. Ať jsme všichni zdraví, šťastní, veselí a spokojení. Ať nás umění spojuje a baví i v tom dalším roce 2021!

Vaše ZUŠheart