VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

Ne / 20. duben 2020 v 14:10

Milí žáci,

chcete si zasoutěžit o dřevěný kufřík plný pastelek Koh-i-noor Hardtmuth CZ a lístky do Sladovny v Písku?

Jak se soutěže zúčastnit?
Vytvořte nebo namalujte cokoliv na téma MRAVENIŠTĚ. Můžete malovat, modelovat, lepit,stříhat, prostě cokoliv. Fantazii se meze nekladou a je to plně na dětské fantazii, jakým způsobem soutěžní úkol splnit. Finální dílo pošlete e-mailem na info@sladovna.cz, připište jméno, příjmení a věk dětí. O co hrajeme? 3 nejoriginálnější nápady dostanou dřevěný kufřík plný pastelek od Koh-i-noor Hardtmuth CZ v hodnotě 1.400,-Kč + rodinnou vstupenku do Sladovny. Soutěž končí 27.4.2020 ve 20h, poté vyhlásí vítěze.

Držíme palce smiley

ONLINE KONCERTY A PŘEDSTAVENÍ
Ne / 25. duben 2021 v 16:36

Vážení rodiče a milí žáci, dovolujeme si pozvat naše koncerty a představení přímo k vám domů. Sdílíme s vámi naše první počiny smiley

SPOLEČNÝ OBRAZ
Ne / 25. duben 2021 v 18:54

Přijď nakreslit společný obraz k 70. výročí naší ZUŠ. Vše je pro tebe připraveno u vchodu do ZUŠ na Dvořákovo ulici yes

PF 2021
Ne / 30. duben 2020 v 11:14

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

přejeme vám všem do nového roku jen to dobré. Ať jsme všichni zdraví, šťastní, veselí a spokojení. Ať nás umění spojuje a baví i v tom dalším roce 2021!

Vaše ZUŠheart