POZVÁNKA NA ZAHÁJENÍ ABSOLVENTSKÉ VÝTVARNÉ VÝSTAVY

St / 12. červen 2019 v 06:55

Vážení a milí rodiče, žáci a přátelé výtvarného umění,

srdečně vás zveme na zahájení absolventské výstavy žáků výtvarného oboru naší Základní umělecké školy Klementa Slavického, Kadaň a Základní umělecké školy v Klášterci nad Ohří. Výstava se koná v prostorách městského úřadu Kadaň. Zahájena bude ve středu 19. června od 15:30. Možnost prohlédnout si výtvarná díla mladých výtvarníků, absolventů základních uměleckých škol bude trvat do konce prázdnin. Při návštěvě, prosím, respektujme otevírací a zavírací dobu úřadu, děkujeme. Těšíme se s Vámi na viděnou na slavnostním zahájení!

PRÁCE U VCHODU DO ZUŠ
St / 11. červen 2021 v 10:26

Vážení rodiče,

prosíme vás a vaše děti o zvýšenou opatrnost při vchodu do ZUŠ. V těchto dnech se opravuje rozvodná skříň elektrického napětí. Buďte také z tohoto důvodu připraveni na případné omezené parkování před školou.

Děkujeme vám za pochopení.

SOUTĚŽ SKUTEČNÉHO SUPER UMĚLCE K 70. VÝROČÍ ZUŠ
St / 7. červen 2021 v 19:26

Milí žáci, oslava 70. výročí naší ZUŠ si žádá něco speciálního! Speciální soutěž skutečného super umělce a v ní 70 úkolů pro nejodvážnější z vás.

Chcete se zúčastnit? Rozklikněte příspěvek, najdete tam vše, co potřebujete.

Držíme palečkyheart

VÝUKA V ZUŠ OD PONDĚLÍ 10.05.
St / 6. červen 2021 v 14:54

Vážení rodiče, od pondělí 10. 05. 2021 je možné zapojení hromadné výuky v režimu - konzultace do 3 žáků nebo hromadné výuky venku do 20 žáků s podmínkou doložení negativního výsledku testování či s testováním samotným. Možnosti výuky plánujeme, prosíme vás tímto o spolupráci. Děkujeme vám.

Na viděnou v ZUŠ