POZVÁNKA NA ZAHÁJENÍ ABSOLVENTSKÉ VÝTVARNÉ VÝSTAVY

St / 12. červen 2019 v 06:55

Vážení a milí rodiče, žáci a přátelé výtvarného umění,

srdečně vás zveme na zahájení absolventské výstavy žáků výtvarného oboru naší Základní umělecké školy Klementa Slavického, Kadaň a Základní umělecké školy v Klášterci nad Ohří. Výstava se koná v prostorách městského úřadu Kadaň. Zahájena bude ve středu 19. června od 15:30. Možnost prohlédnout si výtvarná díla mladých výtvarníků, absolventů základních uměleckých škol bude trvat do konce prázdnin. Při návštěvě, prosím, respektujme otevírací a zavírací dobu úřadu, děkujeme. Těšíme se s Vámi na viděnou na slavnostním zahájení!

KONZULTACE KE KOLEKTIVNÍ VÝUCE
St / 23. červen 2020 v 16:07

Vážení rodiče a milí žáci, výuka v kolektivních oborech a předmětech stále probíhá online. Pokud však potřebujete své studium konzultovat s vyučujícím je to možné. Možnosti konzultací v jednotlivých oborech a předmětech najdete v tomto příspěvku.

OTEVŘENÍ ZUŠ - INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA
St / 20. červen 2020 v 14:16

Vážení rodiče, od středy 25. 11. 2020 je ZUŠ opět otevřena pro individuální výuku - tedy 1 žák a 1 učitel. Kolektivní výuka je stále v režii distanční výuky, ohledně možných individuálních konzultací vás budeme informovat v pondělí 23. 11. 2020. Děkujeme a těšíme se už opět brzy na viděnou v ZUŠ

UZAVŘENÍ ŠKOLY - DISTANČNÍ VÝUKA