HAVĚTNÍK

Po / 6. květen 2018 v 18:56

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

HAVĚTNÍK

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

FOTOREPORTÁŽ Z VÝUKY
Po / 24. květen 2021 v 21:06

Nová budova ZUŠ ve Dvořákově ulici už opět žije uměním!

POZVÁNKA NA SPOLEČENSKÝ VEČER K 70. VÝROČÍ ŠKOLY
Po / 19. květen 2021 v 08:18

Oslava 70. výročí Základní umělecké školy se koná formou společesnkého večera v pátek 5. listopadu 2021 od 18 hodin v prostorách Kulturního domu Střelnice Kadaň. Pro účast je nutná rezervace místa. Více informací v příspěvku

POZVÁNKA NA KONCERT SKLADEB KLEMENTA SLAVICKÉHO
Po / 19. květen 2021 v 08:35

Srdečně Vás zveme na koncert skladeb Klementa Slavického, který se koná v pondělí 1. listopadu 2021 od 18 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.