Timeless

So / 12. únor 2018 v 12:01

Letošní návštěva Národního divadla se nesla v duchu moderního tance. Pestrý komponovaný program nabídl tři kratší díla. Balanchinovo Serenáda nás okouzlila neoklasickým pohybovým slovníkem a tanečnice oděné v modrých šatech působily jako andělé. Prostřední část patřila duetu muže a ženy s názvem Separete Knots, současná choreografie Izraelce Emanuela Gata vytvořená speciálně pro tanečníky Národního divadla. Večer završilo Svěcení jara v choreografii Glena Tetleyho. Napětím a divokostí naplněná choreografie završila náš každoroční výlet za tanečním zážitkem.

Timeless

KONZULTACE KE KOLEKTIVNÍ VÝUCE
So / 23. únor 2020 v 16:07

Vážení rodiče a milí žáci, výuka v kolektivních oborech a předmětech stále probíhá online. Pokud však potřebujete své studium konzultovat s vyučujícím je to možné. Možnosti konzultací v jednotlivých oborech a předmětech najdete v tomto příspěvku.

OTEVŘENÍ ZUŠ - INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA
So / 20. únor 2020 v 14:16

Vážení rodiče, od středy 25. 11. 2020 je ZUŠ opět otevřena pro individuální výuku - tedy 1 žák a 1 učitel. Kolektivní výuka je stále v režii distanční výuky, ohledně možných individuálních konzultací vás budeme informovat v pondělí 23. 11. 2020. Děkujeme a těšíme se už opět brzy na viděnou v ZUŠ

UZAVŘENÍ ŠKOLY - DISTANČNÍ VÝUKA