POZVÁNKA NA VERNISÁŽ VÝSTAVY VÝTVARNÉHO OBORU

Po / 4. prosinec 2017 v 21:27

Vážení a milí rodiče, žáci a přátelé školy, srdečně Vás zveme na vánoční výstavu výtvarného oboru. Přijďte ji s námi slavnostně zahájit vernisáží, která se koná ve středu 6. prosince od 17:00 v prostorách školy. Školu nám promění žáci všech studijních skupin paní učitelky Mgr. Terezie Corfu a pana učitele MgA. Štěpána Bílka.

Těšíme se na Vás :-)

PRÁCE U VCHODU DO ZUŠ
Po / 11. prosinec 2021 v 10:26

Vážení rodiče,

prosíme vás a vaše děti o zvýšenou opatrnost při vchodu do ZUŠ. V těchto dnech se opravuje rozvodná skříň elektrického napětí. Buďte také z tohoto důvodu připraveni na případné omezené parkování před školou.

Děkujeme vám za pochopení.

SOUTĚŽ SKUTEČNÉHO SUPER UMĚLCE K 70. VÝROČÍ ZUŠ
Po / 7. prosinec 2021 v 19:26

Milí žáci, oslava 70. výročí naší ZUŠ si žádá něco speciálního! Speciální soutěž skutečného super umělce a v ní 70 úkolů pro nejodvážnější z vás.

Chcete se zúčastnit? Rozklikněte příspěvek, najdete tam vše, co potřebujete.

Držíme palečkyheart

VÝUKA V ZUŠ OD PONDĚLÍ 10.05.
Po / 6. prosinec 2021 v 14:54

Vážení rodiče, od pondělí 10. 05. 2021 je možné zapojení hromadné výuky v režimu - konzultace do 3 žáků nebo hromadné výuky venku do 20 žáků s podmínkou doložení negativního výsledku testování či s testováním samotným. Možnosti výuky plánujeme, prosíme vás tímto o spolupráci. Děkujeme vám.

Na viděnou v ZUŠ