PŘEDSTAVENÍ JÁMA A KYVADLO a KADAŇSKÉ POVĚSTI

St / 14. listopad 2017 v 09:27

V pondělí 27. listopadu se v prostorách KZ Orfea konalo představení žáků tanečního oboru a literárně-dramatického oboru - divadelní skupiny Protipóly a Pod proudem. Žáci si pod vedením paní učitelek Lucie Tallerové a Karolíny Hadrávkové připravili tanečně-dramatické představení Jáma a kyvadlo, které je inspirováno stejnojmenou povídku od A.E. Poa. Divadelní skupina Pod proudem si na tento večer připravila ještě malou ochutnávku připravovaného představení Kadaňských pověstí.

Co k proběhlému večeru tanečního a literárně-dramatického oboru dodat? ... "Představení znázorňující vnitřní sílu člověka, kterou si každý nosí ve svém srdci. Jsem strašně ráda, že můžu být jeho součástí. Propojení tance a mluveného projevu je skvělá příležitost rozšířit si obzory a ukázat lidem, že pohyb a slovo k sobě mají blíže, než by si mysleli. A když se spolu spojí, tak nám mnohdy ukáží víc."-Míša L.

Potlesk patří žákům - divadelní skupině Protipóly, tanečníkům; paním učitelkám Karolíně Hadrávkové a Lucii Tallerové a divadelní skupině Pod proudem, která nás svou groteskou na téma kadaňských pověstí zapojila zpět do veselejšího prožitku.
Za fotografie děkujeme panu Petru Kozelkovi.

Více fotografií najdete na tomto odkazu https://www.zonerama.com/fotokozelek/Album/3921107.

Jáma a kyvadlo, Kadaňské pověsti

PRÁCE U VCHODU DO ZUŠ
St / 11. listopad 2021 v 10:26

Vážení rodiče,

prosíme vás a vaše děti o zvýšenou opatrnost při vchodu do ZUŠ. V těchto dnech se opravuje rozvodná skříň elektrického napětí. Buďte také z tohoto důvodu připraveni na případné omezené parkování před školou.

Děkujeme vám za pochopení.

SOUTĚŽ SKUTEČNÉHO SUPER UMĚLCE K 70. VÝROČÍ ZUŠ
St / 7. listopad 2021 v 19:26

Milí žáci, oslava 70. výročí naší ZUŠ si žádá něco speciálního! Speciální soutěž skutečného super umělce a v ní 70 úkolů pro nejodvážnější z vás.

Chcete se zúčastnit? Rozklikněte příspěvek, najdete tam vše, co potřebujete.

Držíme palečkyheart

VÝUKA V ZUŠ OD PONDĚLÍ 10.05.
St / 6. listopad 2021 v 14:54

Vážení rodiče, od pondělí 10. 05. 2021 je možné zapojení hromadné výuky v režimu - konzultace do 3 žáků nebo hromadné výuky venku do 20 žáků s podmínkou doložení negativního výsledku testování či s testováním samotným. Možnosti výuky plánujeme, prosíme vás tímto o spolupráci. Děkujeme vám.

Na viděnou v ZUŠ