Výstava Město ve městě

St / 12. říjen 2017 v 08:16

Stále jste neviděli výstavu žáků Výtvarného oboru na Studentském náměstí? Nesmutněte! Výstava nesoucí příznačný název Město ve městě potrvá až do konce října 2017. Vidět zde můžete výtvory soustředící se na městskou architekturu (rodinné domy, panelová sídliště, instituční budovy, aj.), kulturní památky, obyvatele, ale také práce vycházející z čistě dětské fantazie. V zastoupení jsou díla nejrůznějších technik - kresby, malby, koláže, ale i jejich kombinace. Pro vznik celé koncepce bylo velkým inspiračním zdrojem samotné město Kadaň.

Výstava Město ve městě

Výstava žáků VO Město ve Městě na Studentském náměstí.

PRÁCE U VCHODU DO ZUŠ
St / 11. říjen 2021 v 10:26

Vážení rodiče,

prosíme vás a vaše děti o zvýšenou opatrnost při vchodu do ZUŠ. V těchto dnech se opravuje rozvodná skříň elektrického napětí. Buďte také z tohoto důvodu připraveni na případné omezené parkování před školou.

Děkujeme vám za pochopení.

SOUTĚŽ SKUTEČNÉHO SUPER UMĚLCE K 70. VÝROČÍ ZUŠ
St / 7. říjen 2021 v 19:26

Milí žáci, oslava 70. výročí naší ZUŠ si žádá něco speciálního! Speciální soutěž skutečného super umělce a v ní 70 úkolů pro nejodvážnější z vás.

Chcete se zúčastnit? Rozklikněte příspěvek, najdete tam vše, co potřebujete.

Držíme palečkyheart

VÝUKA V ZUŠ OD PONDĚLÍ 10.05.
St / 6. říjen 2021 v 14:54

Vážení rodiče, od pondělí 10. 05. 2021 je možné zapojení hromadné výuky v režimu - konzultace do 3 žáků nebo hromadné výuky venku do 20 žáků s podmínkou doložení negativního výsledku testování či s testováním samotným. Možnosti výuky plánujeme, prosíme vás tímto o spolupráci. Děkujeme vám.

Na viděnou v ZUŠ