SEMINÁŘ FIGURÁLNÍ KRESBY

St / 9. říjen 2017 v 20:53

Z DŮVODU NÍZKÉHO POČTU ZÁJEMCŮ SE KURZY RUŠÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Vážení výtvarníci,

srdečně Vás zveme na akreditované semináře Figurální kresby s MgA. Pavlínou Janou Lörinczovou - akreditace semináře MŠMT č.j. 32828/2016-1-1030

Termíny konání: 28. 10. 2017  / 18. 11. 2017 / 16. 12. 2017 / soboty / 9 - 18 hodin

Místo konání: ZUŠ Klementa Slavického, Kadaň

Lektor: MgA. Pavlína Jana Lörinczová

Kurzovné: 900 korun / seminář

V případě absolvování všech tří kurzů sleva: 2 100 korun

Přihlášky zasílejte na email stasinka.zusksk@gmail.com

Anotace:

Tři jednodenní semináře je možné absolvovat buď samostatně, nebo jako volně navazující cyklus. Všechny semináře budou zaměřeny na techniku figurální kresby, výuka  bude probíhat podle živého modelu pod stálým vedením lektora. Každý seminář bude navíc věnovaný dílčí problematice figurální kresby. (zachycení pohybu, modelace objemu a anatomie, portrét).

Pojďme se společně věnovat této základní technice výtvarného umění.

V ZUŠ KS Kadaň je zajištěno zázemí i materiál k semináři. Lektorkou je zkušená, profesionální a aktivní výtvarnice. MgA. Pavlína Jana Lörinczová se věnuje malbě a vlastním výstavním projektům, spolupracuje s nakladatelstvím Bylo nebylo. (www.pavlinalorinczova.net)

Pokud potřebujete další informace klidně volejte či pište na stasinka.zusksk@gmail.com, 776 297 892 (Jitka Stasinka-ředitelka ZUŠ KS Kadaň), pavlinalorinczova@gmail.com (lektorka)

Těšíme se na Vás!

Dokumenty přiložené k příspěvku

Přihláška na semináře Figurální kresby K příspěvku je přiložen tento soubor: › Přihláška na semináře Figurální kresby
Název dokumentu: ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ DVPP FK.docx
Tento dokumenty si stáhněte zde / Velikost: 33.6 kB

PRÁCE U VCHODU DO ZUŠ
St / 11. říjen 2021 v 10:26

Vážení rodiče,

prosíme vás a vaše děti o zvýšenou opatrnost při vchodu do ZUŠ. V těchto dnech se opravuje rozvodná skříň elektrického napětí. Buďte také z tohoto důvodu připraveni na případné omezené parkování před školou.

Děkujeme vám za pochopení.

SOUTĚŽ SKUTEČNÉHO SUPER UMĚLCE K 70. VÝROČÍ ZUŠ
St / 7. říjen 2021 v 19:26

Milí žáci, oslava 70. výročí naší ZUŠ si žádá něco speciálního! Speciální soutěž skutečného super umělce a v ní 70 úkolů pro nejodvážnější z vás.

Chcete se zúčastnit? Rozklikněte příspěvek, najdete tam vše, co potřebujete.

Držíme palečkyheart

VÝUKA V ZUŠ OD PONDĚLÍ 10.05.
St / 6. říjen 2021 v 14:54

Vážení rodiče, od pondělí 10. 05. 2021 je možné zapojení hromadné výuky v režimu - konzultace do 3 žáků nebo hromadné výuky venku do 20 žáků s podmínkou doložení negativního výsledku testování či s testováním samotným. Možnosti výuky plánujeme, prosíme vás tímto o spolupráci. Děkujeme vám.

Na viděnou v ZUŠ