Absolventské představení

Pá / 19. červen 2017 v 15:04

Absolventské představení žáků I. stupně studia literárně-dramatického oboru pod vedením p. uč. Lucie Tallerové, DiS. se konalo ve středu 21. června v Cavern Clubu. Letošními absolventy jsou: Klára Malá, Petr Kopecký, Klára Elizabeth Fialová, Kateřina Jidnráková, Vojtěch Pešout a Tereza Benešová - alias divadelní skupina Pod proudem. Naši absolventi literárně-dramatického oboru a chladný prostor Cavern Clubu Střelnice, to byl v horkém červnu příslib pěkně stráveného podvečeru. A bylo tomu tak, plný Cavern Club se velmi dobře bavil. Tito absolventi se jistě v životě neztratí.

Absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru

Ve středu 21. 6. 2017 se v Cavern Clubu konalo absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru. Letošními absolventy je divadelní skupina Pod proudem - Klára Frances Fialová, Petr Kopecký, Klára Malá, Tereza Benešová, Kateřina Jindráková a Vojtěch Pešout.

FOTOREPORTÁŽ Z VÝUKY
Pá / 24. červen 2021 v 21:06

Nová budova ZUŠ ve Dvořákově ulici už opět žije uměním!

POZVÁNKA NA SPOLEČENSKÝ VEČER K 70. VÝROČÍ ŠKOLY
Pá / 19. červen 2021 v 08:18

Oslava 70. výročí Základní umělecké školy se koná formou společesnkého večera v pátek 5. listopadu 2021 od 18 hodin v prostorách Kulturního domu Střelnice Kadaň. Pro účast je nutná rezervace místa. Více informací v příspěvku

POZVÁNKA NA KONCERT SKLADEB KLEMENTA SLAVICKÉHO
Pá / 19. červen 2021 v 08:35

Srdečně Vás zveme na koncert skladeb Klementa Slavického, který se koná v pondělí 1. listopadu 2021 od 18 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.