POZVÁNKA NA KVĚTNOVÉ PREMIÉRY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU

út / 10. květen 2017 v 21:55

Vážení rodiče a milí žáci Literárně-dramatický obor Vás srdečně zve na své květnové premiéry!
21. května 2017 se od 13:00 odehraje na Studentském náměstí v Kadani přehlídka LDO NA DRUHOU literárně-dramatického oboru naší ZUŠ KS Kadaň a ZUŠ Louny. Co vše se může skrývat v textu dětských knížek? Žáci dvou základních uměleckých škol našli společnou cestu a společný jazyk k vytvoření krátkých divadelních scének. V případě nepřízně počasí se představení odehraje v prostách naší školy.
24. května 2017, se Vám od 17:00 v KZ ORFEUM v autorském představení NEBE, PEKLO, RÁJ představí divadelní skupina našich žáků, která si říká Pod proudem.
Nebe, peklo, ráj,
kam Tě duše daj,
do nebíčka, do peklíčka,
tam Tě uchovaj.
Aneb.
Známá dětská hra očima teenagerů.
TĚŠÍME SE NA VÁS

KVĚTNOVÉ PREMIÉRY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU

PRÁCE U VCHODU DO ZUŠ
út / 11. květen 2021 v 10:26

Vážení rodiče,

prosíme vás a vaše děti o zvýšenou opatrnost při vchodu do ZUŠ. V těchto dnech se opravuje rozvodná skříň elektrického napětí. Buďte také z tohoto důvodu připraveni na případné omezené parkování před školou.

Děkujeme vám za pochopení.

SOUTĚŽ SKUTEČNÉHO SUPER UMĚLCE K 70. VÝROČÍ ZUŠ
út / 7. květen 2021 v 19:26

Milí žáci, oslava 70. výročí naší ZUŠ si žádá něco speciálního! Speciální soutěž skutečného super umělce a v ní 70 úkolů pro nejodvážnější z vás.

Chcete se zúčastnit? Rozklikněte příspěvek, najdete tam vše, co potřebujete.

Držíme palečkyheart

VÝUKA V ZUŠ OD PONDĚLÍ 10.05.
út / 6. květen 2021 v 14:54

Vážení rodiče, od pondělí 10. 05. 2021 je možné zapojení hromadné výuky v režimu - konzultace do 3 žáků nebo hromadné výuky venku do 20 žáků s podmínkou doložení negativního výsledku testování či s testováním samotným. Možnosti výuky plánujeme, prosíme vás tímto o spolupráci. Děkujeme vám.

Na viděnou v ZUŠ