POZVÁNKA NA KVĚTNOVÉ PREMIÉRY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU

út / 10. květen 2017 v 21:55

Vážení rodiče a milí žáci Literárně-dramatický obor Vás srdečně zve na své květnové premiéry!
21. května 2017 se od 13:00 odehraje na Studentském náměstí v Kadani přehlídka LDO NA DRUHOU literárně-dramatického oboru naší ZUŠ KS Kadaň a ZUŠ Louny. Co vše se může skrývat v textu dětských knížek? Žáci dvou základních uměleckých škol našli společnou cestu a společný jazyk k vytvoření krátkých divadelních scének. V případě nepřízně počasí se představení odehraje v prostách naší školy.
24. května 2017, se Vám od 17:00 v KZ ORFEUM v autorském představení NEBE, PEKLO, RÁJ představí divadelní skupina našich žáků, která si říká Pod proudem.
Nebe, peklo, ráj,
kam Tě duše daj,
do nebíčka, do peklíčka,
tam Tě uchovaj.
Aneb.
Známá dětská hra očima teenagerů.
TĚŠÍME SE NA VÁS

KVĚTNOVÉ PREMIÉRY LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU

KONZULTACE KE KOLEKTIVNÍ VÝUCE
út / 23. květen 2020 v 16:07

Vážení rodiče a milí žáci, výuka v kolektivních oborech a předmětech stále probíhá online. Pokud však potřebujete své studium konzultovat s vyučujícím je to možné. Možnosti konzultací v jednotlivých oborech a předmětech najdete v tomto příspěvku.

OTEVŘENÍ ZUŠ - INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA
út / 20. květen 2020 v 14:16

Vážení rodiče, od středy 25. 11. 2020 je ZUŠ opět otevřena pro individuální výuku - tedy 1 žák a 1 učitel. Kolektivní výuka je stále v režii distanční výuky, ohledně možných individuálních konzultací vás budeme informovat v pondělí 23. 11. 2020. Děkujeme a těšíme se už opět brzy na viděnou v ZUŠ

UZAVŘENÍ ŠKOLY - DISTANČNÍ VÝUKA