Mezinárodní den tance 2017

So / 1. květen 2017 v 18:30

29. 4. jsme oslavili Mezinárodní den tance s Českou televizí na náměstí Václava Havla. Navštívili jsme baletní dílnu, v níž vystoupili s ukázkou z Labutího jezera sólisté Národního divadla Nikola Márová a Michal Štípa a vyzkoušeli si roli kostýmního návrháře. Tanečnice Nataša Novotná nás poté vtáhla do hodiny contemporary a připravila tak naše těla na hlavní program odpoledne. Tím byl taneční flashmob, k němuž letos vytvořil choreografii Jan Kodet a živě ho doprovodila česká electroswingová kapela Mydy Rabycad. A jelikož těsně před začátkem flashmobu začalo pršet, byl to skutečný tanec mezi kapkami deště, který jsme si opravdu užili!

Mezinárodní den tance 2017

II. stupeň tanečního oboru na oslavách tance v Praze.

KONZULTACE KE KOLEKTIVNÍ VÝUCE
So / 23. květen 2020 v 16:07

Vážení rodiče a milí žáci, výuka v kolektivních oborech a předmětech stále probíhá online. Pokud však potřebujete své studium konzultovat s vyučujícím je to možné. Možnosti konzultací v jednotlivých oborech a předmětech najdete v tomto příspěvku.

OTEVŘENÍ ZUŠ - INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA
So / 20. květen 2020 v 14:16

Vážení rodiče, od středy 25. 11. 2020 je ZUŠ opět otevřena pro individuální výuku - tedy 1 žák a 1 učitel. Kolektivní výuka je stále v režii distanční výuky, ohledně možných individuálních konzultací vás budeme informovat v pondělí 23. 11. 2020. Děkujeme a těšíme se už opět brzy na viděnou v ZUŠ

UZAVŘENÍ ŠKOLY - DISTANČNÍ VÝUKA