Společná fotogalerie

ŠKOLA a ZUŠ

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 2 )

Školní přehlídka Slavík a Klementýnka 2019

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 2 )

PROSTOR-POHYB-BARVY

Zajímavý happening výtvarného a tanečního oboru, kdy výtvarníci byli tanečníky a tanečníci výtvarníky a společně tvořili obraz se konal v pátek 16. 6. 2017 na Studentském náměstí.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 5 )

Umělecký piknik

Celou fotogalerii našeho nedělního, pohodového uměleckého pikniku najdete na našich facebookových stránkách. (odkaz v příspěvku Umělecký piknik) Za fotografie děkujeme paní učitelce Báře Prokešové.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 20 )

ZUŠ OPEN 2017

Celostátní happening na podporu základního uměleckého vzdělávání. 30. 5. 2017. Více fotografií najdete na facebookové stránce školy.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 11 )

DOBRODRUŽSTVÍ S UMĚNÍM

Tak jako každý rok jsme si užili v úterý 2. 5. 2017 dobrodružné, veselé a tvořivé dopoledne s předškoláčky našich mateřských škol z Kadaně.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 118 )

42. ročník VÝMĚNNÉHO KONCERTU se ZUŠ Klášterec nad Ohří

26. dubna 2017 se konal v renesančním sále kláštereckého zámku 42.ročník společného koncertu ZUŠ Klášterec nad Ohří a ZUŠ KS Kadaň.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 99 )

Klášterní refektář

Společná výuka smyčcového souboru Berry Strings a žáků výtvarného oboru

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 7 )

Hudební koutek a výstava výtvarného oboru 28. březen 2017

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 31 )

Výlet do divadla Minor

Společný výlet do divadla Minor a do Národního zemědělského muzea.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 9 )

ONLINE KONCERTY A PŘEDSTAVENÍ
/ 25. 2021 v 16:36

Vážení rodiče a milí žáci, dovolujeme si pozvat naše koncerty a představení přímo k vám domů. Sdílíme s vámi naše první počiny smiley

SPOLEČNÝ OBRAZ
/ 25. 2021 v 18:54

Přijď nakreslit společný obraz k 70. výročí naší ZUŠ. Vše je pro tebe připraveno u vchodu do ZUŠ na Dvořákovo ulici yes

PF 2021
/ 30. 2020 v 11:14

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

přejeme vám všem do nového roku jen to dobré. Ať jsme všichni zdraví, šťastní, veselí a spokojení. Ať nás umění spojuje a baví i v tom dalším roce 2021!

Vaše ZUŠheart