Taneční obor

Tanec, tanec...2021

Fotoreportáž z krajské přehlídky scénického tance mládeže a dospělých v kulturním centru Hraničář v Ústí nad Labem.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 19 )

Krajská přehlídka scénického tance mládeže a dospělých v Ústí nad Labem

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 8 )

Tanec okem fotografa

Výstava fotografií Petra Kozelka z choreografií tanečního oboru. 1. listopadu - 17. prosince 2018 Galerie pod širým nebem na Studentském náměstí v Kadani

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 8 )

Tanambourrée 2018

Taneční obor opět zavítal do města rododendronů na celostátní festival scénického tance.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 12 )

Výměnný workshop TO a VO

Návrhy kostýmů pro Labutí jezero přímo z rukou tanečníků, návrhy pozadí pro plakát a zachycení pohybu.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 26 )

Okresní přehlídka

Naši žáci na okresní přehlídce tanečních oborů ZUŠ v Klášterci nad Ohří.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 15 )

Warning: Division by zero in /www/zus-kadan.cz/zus-kadan.cz/vlozit/strana_foto.php on line 67

Krajská taneční přehlídka

Krajská přehlídka scénického tance mládeže a dospělých v Ústí nad Labem. II. stupeň a jejich choreografie Pod kapucí.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 18 )

Timeless

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 7 )

Jáma a kyvadlo

Společné představení tanečního a literárně-dramatického oboru v podání nejstarších žáků.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 23 )

SIRAEX 2017

Taneční obor započal nový školní rok vystoupením na festivalu SIRAEX v Klášterci nad Ohří a svou choreografií obohatil večer neprofesionálních tanečních souborů.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 7 )

VYSTOUPENÍ V RÁMCI ADVETNÍCH TRHŮ SE RUŠÍ
/ 26. 2021 v 15:12

Vážení rodiče a milí žáci, vystoupení v rámci Avdentních trhů 27. 11. 2021 se ruší. Více informací v příspěvku.

PŘEDNÁŠKA O KLEMENTU SLAVICKÉM A DĚJINÁCH HUDEBNÍ KULTURY KADANĚ PŘESUNUTA NA JARO 2022!
/ 24. 2021 v 11:48

Přednáška pana doc. PhDr. Petra Hlaváčka PhD. na téma Klement Slavický a dějiny kadaňské hudební kultury se bude konat na jaře 2022. Děkujeme za pochopení.

ŘEDITELSKÉ VOLNO 18. A 19. 11. 2021
/ 17. 2021 v 18:16

Vážení rodiče a milí žáci, na čtvrtek 18. a pátek 19. listopadu 2021 vyhlašujeme ředitelské volno.