Taneční obor

OKO TANCE - 15. 3. 2022

Okresní kolo soutěžní přehlídky tanečních oborů ZUŠ.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 23 )

Taneční představení

Zachycení pololetního představení tanečníků fotografem Petrem Kozelkem.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 26 )

Warning: Division by zero in /www/zus-kadan.cz/zus-kadan.cz/vlozit/strana_foto.php on line 67

Celostátní přehlídka v Kutné Hoře

Choreografie Kouzlo papíru se protančila do celostátní přehlídky dětských skupin scénického tance v Kutné Hoře! 13. listopad probíhal v duchu tance a poznávání tohoto krásného města.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 9 )

Krajská přehlídka dětských skupin scénického tance

Dne 9. 10. 2021 se v ústeckém divadle konala krajská přehlídka scénického tance, na které jsme si zatančili choreografie Kouzlo papíru a Hra v kostku.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 23 )

Tanec, tanec...2021

Fotoreportáž z krajské přehlídky scénického tance mládeže a dospělých v kulturním centru Hraničář v Ústí nad Labem.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 19 )

Krajská přehlídka scénického tance mládeže a dospělých v Ústí nad Labem

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 8 )

Tanec okem fotografa

Výstava fotografií Petra Kozelka z choreografií tanečního oboru. 1. listopadu - 17. prosince 2018 Galerie pod širým nebem na Studentském náměstí v Kadani

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 8 )

Tanambourrée 2018

Taneční obor opět zavítal do města rododendronů na celostátní festival scénického tance.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 12 )

Výměnný workshop TO a VO

Návrhy kostýmů pro Labutí jezero přímo z rukou tanečníků, návrhy pozadí pro plakát a zachycení pohybu.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 26 )

Okresní přehlídka

Naši žáci na okresní přehlídce tanečních oborů ZUŠ v Klášterci nad Ohří.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 15 )

/ 31. 2023 v 12:39

/ 18. 2023 v 13:32