Taneční obor

Krajská přehlídka scénického tance mládeže a dospělých v Ústí nad Labem

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 8 )

Tanec okem fotografa

Výstava fotografií Petra Kozelka z choreografií tanečního oboru. 1. listopadu - 17. prosince 2018 Galerie pod širým nebem na Studentském náměstí v Kadani

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 8 )

Tanambourrée 2018

Taneční obor opět zavítal do města rododendronů na celostátní festival scénického tance.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 12 )

Výměnný workshop TO a VO

Návrhy kostýmů pro Labutí jezero přímo z rukou tanečníků, návrhy pozadí pro plakát a zachycení pohybu.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 26 )

Okresní přehlídka

Naši žáci na okresní přehlídce tanečních oborů ZUŠ v Klášterci nad Ohří.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 15 )

Warning: Division by zero in /www/zus-kadan.cz/zus-kadan.cz/vlozit/strana_foto.php on line 67

Krajská taneční přehlídka

Krajská přehlídka scénického tance mládeže a dospělých v Ústí nad Labem. II. stupeň a jejich choreografie Pod kapucí.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 18 )

Timeless

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 7 )

Jáma a kyvadlo

Společné představení tanečního a literárně-dramatického oboru v podání nejstarších žáků.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 23 )

SIRAEX 2017

Taneční obor započal nový školní rok vystoupením na festivalu SIRAEX v Klášterci nad Ohří a svou choreografií obohatil večer neprofesionálních tanečních souborů.

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 7 )

Závěrečné představení tanečního oboru

Závěrečné představení tanečního oboru se konalo v pondělí 19. 6. 2017 v KZ Orfeum

› celou fotogalerii naleznete zde ( počet fotografií 30 )

PF 2021
/ 30. 2020 v 11:14

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

přejeme vám všem do nového roku jen to dobré. Ať jsme všichni zdraví, šťastní, veselí a spokojení. Ať nás umění spojuje a baví i v tom dalším roce 2021!

Vaše ZUŠheart

ONLINE VÝUKA OPĚT OD 4. 1. 2021
/ 30. 2020 v 11:23

od pondělí 4. ledna 2021 opět vyučujeme v online režimu. Výuka Čtverylky se do odvolání nekoná.

VOLNÉ DNY V PROSINCI
/ 15. 2020 v 08:19

Vážení rodiče a milí žáci, od pondělí 21. 12. 2020 je již vyhlášeno volno. Výuka v ZUŠ končí v pátek 18. 12. 2020.