DÁLKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ


St / 18. brezen 2020 v 12:33

Vážení rodiče a milí žáci,

vzhledem k tomu, že se nemůžeme kvůli koronavirové epidemii do odvolání mimořádného opatření MZČR a nouzového stavu ve škole vídat a pokračovat tak v klasické prezenční výuce, přecházíme od tohoto týdne 16. 3. 2020 na tzv. dálkové vzdělávání. Jak si tento termín vysvětlit v našem prostředí uměleckého vzdělávání? Jednoduše.... Každý z učitelů se pokusí zůstat s Vámi a především s žáky v kontaku. Pomohou nám v tom nejen mobilní telefony a mobilní aplikace jako je WhatsApp nebo messenger, ale také komplexnější platformy pro online vzdělávání a komunikaci jako je Google Classroom, Google Duo, Skype, eTřída a samozřejmě naše webové stránky.

Každý vyučující si pro svou třídu vybírá online rozhraní pro výuku a komunikaci dle svého uvážení. Svou třídu informuje především emailem nebo v případě potřeby i telefonicky.

Vážení rodiče a milí žáci, chápeme a plně respektujeme fakt, že tato situace pro vás může být daleko náročnější a že hlavní soustředění směřujete ke zvládnutí domácího vzdělávání v rámci základní či střední školy. Držíme vám všem palce, ať situaci zvládáte bez problémů a stresu cool

Protože však věříme, že nevydržíte dlouho bez muzicírování, malování, tanečního a hereckého dovádění, budeme rádi, když se nám podaří být alespoň 1x týdně v kontaktu přes výše zmíněné online prostředí. Jako doplněk pro zpestření volných chvil vám na webu školy v sekci ZPESTŘENÍ VÝUKY posíláme různé tipy a odkazy na zajímavé aktivity.

Co závěrem? Naši milí žáci, hrajte, zpívejte, tančete, recitujte, čtěte a malujte tak, jak jste zvyklí. Opakujte si nebo pokračujte dále v zadané práci. Ale hlavně se nebojte, nic nezapomenete a vše dobře dopadne. Vy, my společně to zvládneme! Vážení a milí rodiče, vy máte náš respekt a uznání!

Pomocníkem vám při domácím vzdělávání jistě budou RADY úspěšného a spokojeného žáka a také ZUŠkovský deník.

DRŽÍME VÁM PALCE A PŘEJEME VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ. JSME TU PRO VÁS! VAŠE ZUŠheart

 

 

 AKTUALITY
O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
St / 31. brezen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

› více


ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
St / 30. brezen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

› více


ZUŠKOVSKÝ DENÍK
St / 30. brezen 2020 v 17:08

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley

› více


Kontakt

Základní umělecká škola
Klementa Slavického, Kadaň


Hlavní sídlo školy:
J. Švermy 474, 432 01 Kadaň
Odloučené pracoviště:
KZ ORFEUM, J. Švermy 825
432 01 Kadaň

IČ: 46789936
Zřizovatel: Město Kadaň www.mesto-kadan.cz
Telefon/Fax: +420 474 34 32 82
E-mail: zusks.kadan@seznam.cz

Navštivte nás také na

Facebook

Historie školy

První soukromou hudební školu otevřel v Kadani, v Žatecké ulici č. p. 87, Vojtěch Hrubý, který se do Kadaně přistěhoval v roce 1946 a záhy se stal přední osobností hudebního a kulturního života ve městě. V roce 1947 založil Kadaňské smyčcové kvarteto, které vystupovalo v následujícím složení: Marie Chmelíková - 1. housle; Vojtěch Hrubý - 2. housle; Rudolf Holub - viola a Václav Havel - violoncello.

» více

Maminko, posílám zprávu

Služba Maminko, posílám zprávu rodičům umožňuje mít přehled o tom, že dítě došlo bezpečně do školy a že ji opustilo.

» více