DÁLKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ

St / 18. brezen 2020 v 12:33

vzhledem k tomu, že se nemůžeme kvůli koronavirové epidemii do odvolání mimořádného opatření MZČR a nouzového stavu ve škole vídat a pokračovat tak v klasické prezenční výuce, přecházíme od tohoto týdne 16. 3. 2020 na tzv. dálkové vzdělávání. Jak si tento termín vysvětlit v našem prostředí uměleckého vzdělávání? Jednoduše.... Každý z učitelů se pokusí zůstat s Vámi a především s žáky v kontaku. Pomohou nám v tom nejen mobilní telefony a mobilní aplikace jako je WhatsApp nebo messenger, ale také komplexnější platformy pro online vzdělávání a komunikaci jako je Google Classroom, Google Duo, Skype, eTřída a samozřejmě naše webové stránky.

Každý vyučující si pro svou třídu vybírá online rozhraní pro výuku a komunikaci dle svého uvážení. Svou třídu informuje především emailem nebo v případě potřeby i telefonicky.

Vážení rodiče a milí žáci, chápeme a plně respektujeme fakt, že tato situace pro vás může být daleko náročnější a že hlavní soustředění směřujete ke zvládnutí domácího vzdělávání v rámci základní či střední školy. Držíme vám všem palce, ať situaci zvládáte bez problémů a stresu cool

Protože však věříme, že nevydržíte dlouho bez muzicírování, malování, tanečního a hereckého dovádění, budeme rádi, když se nám podaří být alespoň 1x týdně v kontaktu přes výše zmíněné online prostředí. Jako doplněk pro zpestření volných chvil vám na webu školy v sekci ZPESTŘENÍ VÝUKY posíláme různé tipy a odkazy na zajímavé aktivity.

Co závěrem? Naši milí žáci, hrajte, zpívejte, tančete, recitujte, čtěte a malujte tak, jak jste zvyklí. Opakujte si nebo pokračujte dále v zadané práci. Ale hlavně se nebojte, nic nezapomenete a vše dobře dopadne. Vy, my společně to zvládneme! Vážení a milí rodiče, vy máte náš respekt a uznání!

Pomocníkem vám při domácím vzdělávání jistě budou RADY úspěšného a spokojeného žáka a také ZUŠkovský deník.

DRŽÍME VÁM PALCE A PŘEJEME VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ. JSME TU PRO VÁS! VAŠE ZUŠheart

O ČERVENÉ KARKULCE 3x JINAK
St / 31. brezen 2020 v 15:56

Co mají společného Malé kokosové palmičky, rádio Kadaň Forever a odložené představení ? Dozvíte se v příspěvku wink

ŠKOLA a ZUŠ NA DOMA
St / 30. brezen 2020 v 16:21

Naši milí žáci, máme za sebou už dva týdny bez školy a ZUŠ – tedy bez docházení do obou z nich… Učení a cvičení se ale nikam neschovaly, přišly na návštěvu přímo k vám domů a jak to tak vypadá, ještě dlouho s vámi doma zůstanou.

Jak to všechno doma zvládnout?  wink

ZUŠKOVSKÝ DENÍK
St / 30. brezen 2020 v 17:08

Jak to všechno doma zvládnout? Jak vést své domácí cvičení? Pomoci umí ZUŠkovský deník smiley