KONCERT ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU

Po / 12. červen 2019 v 06:34

nastal závěrečný moment pro naše absolventy hudebního oboru. Ve středu 12. června završili tito žáci své sedmileté studium I. stupně nebo čtyřleté studium II. stupně. Na programu byly skladby klasické i moderní hudby.

Na příčnou flétnu Vám zahráli absolventi pana učitele Vladimíra Batujeva - Eliška Paulová, Evelína Adamová a Josef Kdolský. Na saxofon zahrála absolventka ze třídy Tomáše Dunky Tereza Balínová a absolventka ze třídy Milana Dunky Pavla Hrazdírová. Na housle zahrála absolventka ze třídy pana učitele Víta Pošmůrného Vlasta Štaubrová. Na kytaru zahráli absolventi ze třídy Radka Černého - Veronika Tudorová, Bruno Mýtina a Dalibor Kolář. Sólově zazpíval absolvent ze třídy paní učitelky Kláry Čoudkové Bruno Mýtina a absolventka ze třídy paní učitelky Aleny Benešové Vendula Otýsová. Na klavír zahráli absolventi ze třídy pana učitele Kolomana Zachara - Anna Langerová, Pavla Hrazdírová a Dominik Balog, absolventka ze třídy paní učitelky Jeleny Barannikové Barbora Blažková a absolvent ze třídy paní učitelky Jitka Stasinka Slivoňové Lukáš Doležal.

Absolventům gratulujeme a přejeme jen to nejlepší. Jen tak dál :-)

Absolventský koncert žáků hudebního oboru

Slavnostní moment žáků hudebního oboru - Absolventský koncert 12. června 2019

KONCERT ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU
Po / 12. červen 2019 v 06:34

Koncert absolventů se konal ve středu 12. června od 17:00 v kostele Stětí sv. Jana Křtitele. Fotogalerii z tohoto večera si můžete prohlédnout v příspěvku.

12.ROČNÍK FESTIVALU ORCHESTRŮ ZUŠ
Po / 12. červen 2019 v 06:44

Festival jazzových a tanečních orchestrů základních uměleckých škol se konal v neděli 16. června 2019 od 14:00. Festival byl doplněn vystoupeními žáků hudebního oboru naší školy a završil jej v 19:00 koncert zpěváka Martina Chodúra. Fotogalerii z této akce si můžete prohlédnout v příspěvku.

ZÁPIS DO ZUŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
Po / 12. červen 2019 v 06:50

Zápis do nového školního roku 2019/2020 se koná v týdnu od pondělí 17. do pátku 21. června. Přijďte za námi do naší základní umělecké školy, budeme tu pro Vás vždy od 14:00 do 17:00.