KONCERT ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU

Po / 12. červen 2019 v 06:34

nastal závěrečný moment pro naše absolventy hudebního oboru. Ve středu 12. června završili tito žáci své sedmileté studium I. stupně nebo čtyřleté studium II. stupně. Na programu byly skladby klasické i moderní hudby.

Na příčnou flétnu Vám zahráli absolventi pana učitele Vladimíra Batujeva - Eliška Paulová, Evelína Adamová a Josef Kdolský. Na saxofon zahrála absolventka ze třídy Tomáše Dunky Tereza Balínová a absolventka ze třídy Milana Dunky Pavla Hrazdírová. Na housle zahrála absolventka ze třídy pana učitele Víta Pošmůrného Vlasta Štaubrová. Na kytaru zahráli absolventi ze třídy Radka Černého - Veronika Tudorová, Bruno Mýtina a Dalibor Kolář. Sólově zazpíval absolvent ze třídy paní učitelky Kláry Čoudkové Bruno Mýtina a absolventka ze třídy paní učitelky Aleny Benešové Vendula Otýsová. Na klavír zahráli absolventi ze třídy pana učitele Kolomana Zachara - Anna Langerová, Pavla Hrazdírová a Dominik Balog, absolventka ze třídy paní učitelky Jeleny Barannikové Barbora Blažková a absolvent ze třídy paní učitelky Jitka Stasinka Slivoňové Lukáš Doležal.

Absolventům gratulujeme a přejeme jen to nejlepší. Jen tak dál :-)

Absolventský koncert žáků hudebního oboru

Slavnostní moment žáků hudebního oboru - Absolventský koncert 12. června 2019

ČTVERYLKA VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020
Po / 20. červen 2019 v 10:46

Vážení rodiče, přihlášky do uměleckého kurzu pro děti mladší 5-ti let ČTVERYLKA jsou již uzavřeny. V příspěvku najdete základní informace a termín první, úvodní hodiny. Těšíme se na další společný školní rok.

PLÁN AKCÍ ŠKOLY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
Po / 20. červen 2019 v 15:14

PARKOVÁNÍ PŘED ŠKOLOU
Po / 16. červen 2019 v 14:00

Parkování před školou bude během měsíce září 2019 ještě více omezené. Děkujeme za pochopení.