SLAVÍK A KLEMENTÝNKA III. ROČNÍK

St / 13. brezen 2019 v 08:53

Stejně jako loňský rok i letos již připravujeme další ročník naší školní přehlídky "Slavík a Klementýnka", která je oslavou spolupráce a společné radosti z uměleckého tvoření. O něco málo více se k naší přehlídce dozvíte po rozkliknutí následující odkazu http://www.zus-kadan.cz/prispevek/191/skolni-prehlidka-

Letošní III. ročník přehlídky má tři části. Jako první představíme výtvarnou výstavu žáků výtvarného oboru, která bude k vidění v prostorách školy od 18. března 2019. Do výtvarné části přehlídky se můžete zapojit také vy všichni, a to tak, že budete hlasovat. Dejte hlas výtvarnému dílu, které vás nejvíce osloví. Autoři díla s největším počtem hlasů získají vedle ocenění poroty také ocenění publika. Dále nás čeká představení jednotlivých společných vystoupení našich žáků, které se koná ve středu 17. dubna 2019 v prostorách KD Střelnice. Plánovaný čas je od 16:00 do 18:00. Po této druhé části má porota týden čas promyslet a připravit jednotlivá ocenění pro všechny zúčastněné žáky. Slavnostní vyhlášení celé přehlídky se bude konat ve středu 24. dubna 2019 v prostorách kostela Stětí sv. Jana Křtitele od 17:00.

Pojďte i letos s námi prožít násobení jedinečných talentů našich žáků, vzájemnou spolupráci a užít si radost z umění a pozitivní, přátelskou atmosféru.

Přijďte podpořit naše mladé umělce. Těšíme se na Vás

Slavík a Klementýnka III. ročník 2019

POZVÁNKA NA PŘEDSTAVENÍ LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU
St / 30. brezen 2019 v 11:58

Absolventské představení žáků literárně-dramatického oboru se koná ve čtvrtek 9. května 2019 od 18:30 v prostorách Cavern Clubu v KD Střelnice Kadaň.

ŠKOLNÍ PŘEHLÍDKA SLAVÍK A KLEMENTÝNKA 2019
St / 27. brezen 2019 v 16:33

Školní přehlídka Slavík a Klementýnka 2019 se konala ve dvou částech. Výtvarnou část tvořila výstava výtvarných děl v prostorách školy, která byla zahájena 18. března 2019. Hudební část tvořila hudební přehlídka komorních vystoupení žáků hudebního oboru, která se konala 17. dubna 2019. Vyhlášení výsledků a ocenění všech účinkujících se konalo 24. dubna 2019.

Pozvánka na III. ročník přehlídky Slavík a Klementýnka
St / 15. brezen 2019 v 13:49

Školní přehlídka Slavik a Klementýnka již třetím rokem podporuje vzájemnou spolupráci žáků. Co si pro letošní rok připravili, uslyšíte ve středu 17. dubna od 16 hodin v KD Střelnice.