III. ROČNÍK KLAVÍRNÍCH KURZŮ V CYKLU "MLADÍ MLADÝM"

So / 11. červenec 2018 v 14:00

III. ročník kurzů letos organizujeme  v termínu 16. - 20. července 2018. Lektory letošního ročníku jsou: Koloman Zachar, Maruška Al-Ashhabová, Lenka Korbelová a Jan Šimandl.

Celý týden bude probíhat ve stejném konceptu jako loňský rok. Aktivní účastníky čekají tři dny výuky a jeden den volna a společných zážitků a jeden společné přípravy na závěrečnou přehlídku. Pondělí, úterý a čtvrtek mají kurzisté dopolední či odpolední hodiny s lektory a prostor na cvičení, ve středu bude společný den a v pátek bude na plánu v dopoledních hodinách společná velká přehrávka či dodatečné lekce s lektory a odpoledne se společně rozloučíme na koncertě účastníků kurzů.

Kurzy doplní večerní koncerty lektorů v pondělí a úterý. Koncerty se konají v kostele Stětí sv. Jana Křtitele.

Účastníkům kurzu je zajištěna strava (snídaně a teplý oběd). Stravu je letošní rok díky dotace Ústeckého kraje z programu "Volný čas 2018" pro účastníky zdarma. V případě potřeby je možné zajistit i ubytování, které si ale účastníci hradí sami.

Cena kurzů je pro aktivního účastníka 1500,- pro pasivního účastníka 1000,- a pro pedagoga v rámci DVPP 1000,-

RÁMCOVÝ PROGRAM KURZŮ:

Pondělí - výuka 9:00 popřípadě 10:00 - 16:00, 18:00 KLAVÍRNÍ RECITÁL M. Al-Ashhabové, L. Korbelové

Úterý - výuka 9:00 - 16:00, 18:00 KLAVÍRNÍ RECITÁL J. Šimandl

Středa - program pro žáky i pedagogy - DOPOLEDNE workshop o hudebních aplikacích s Kolomanem Zacharem, ODPOLEDNE - návštěva místního kostela Povýšení sv. Kříže a prohlídka varhan, malá beseda s panem Petrem Šeflem o cembalu a hudbě J. S. Bacha http://www.harpsichord.cz/?m=01&n=04, dle počasí opékání buřtíků v zahradách Františkánského kláštera nebo promítání.

Čtvrtek - výuka 9:00 - 16:00

Pátek - DOPOLEDNE - společná závěrečná přehrávka všech účastníků, ODPOLEDNE 14:00 generální zkouška v kostele Stětí sv. Jana Křtitele, 15:00 ZÁVĚREČNÝ KONCERT ÚČASTNÍKŮ (předání pamětních listů, osvědčení a rozloučení se)

III. ročník se odehrává za finanční podpory Ústeckého kraje.

Těšíme se na společný klavírní týden!

Dokumenty přiložené k příspěvku

Letáček Klavírních kurzů K příspěvku je přiložen tento soubor: › Letáček Klavírních kurzů "Mladí mladým" III. ročník
Název dokumentu: Klavírní kurzy MM, ZUŠ Kadaň 2018.pdf
Tento dokumenty si stáhněte zde / Velikost: 9.4 MB