POZVÁNKA NA KLAVÍRNÍ RECITÁLY V RÁMCI III. ROČNÍKU KLAVÍRNÍCH KURZŮ

Pá / 11. červenec 2018 v 13:55

Vážení rodiče, žáci a milovníci klavírní hudby,

srdečně Vás zveme na klavírní recitály, které doprovázejí naše klavírní kurzy. Letošní rok naše základní umělecká škola organizuje již III. ročník. V rámci klavírních recitálů se můžete těšit na velmi talentované klavíristy. V pondělí 16. července se Vám představí Marie Al-Ashhabová a Lenka Korbelová, úterní recitál 17. července bude patřit Janu Šimandlovi a Kolomanu Zacharovi. Vstupné je na všechny recitály dobrovolné.

Rozhodně si nenechte tyto klavírní recitály mladých profesionálních klavíristů ujít!  Budou totiž mít šťávu a jiskru :-)

Těšíme se na Vás v kostele Stětí sv. Jana Křtitele

POZVÁNKA NA ŽÁKOVSKÝ KONCERT
Pá / 2. červenec 2018 v 14:19

Žákovský koncert se bude konat ve středu 14. listopadu 2018 od 17:00 v prostorách kostela Stětí sv. Jana Křtitele

JÁMA A KYVADLO a vzpomínka na Mladou Smetanovu Litomyšl
Pá / 25. červenec 2018 v 13:50

Literárně-dramatický a taneční obor představil své pojetí inscenace A. E. Poa Jáma a kyvadlo na známém mezinárodním uměleckém festivalu Mladá Smetanova Litomyšl. Kadaňská repríza tohoto představení se koná v pondělí 12. listopadu 2018 v KZ Orfeu od 17:00

TANEC OKEM FOTOGRAFA
Pá / 25. červenec 2018 v 14:12

Výstava fotografií s názvem TANEC OKEM FOTOGRAFA Vás provede představeními, mezioborovými projekty a přehlídkami tanečního oboru, který na naší škole vede paní učitelka Karolína Hadrávková, DiS. Výstava proběhne v Galerii pod širým nebem na Studentském náměstí v Kadani od 1. listopadu do 17. prosince 2018.