HAVĚTNÍK

Po / 6. květen 2018 v 18:56

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

HAVĚTNÍK

Ve čtvrtek 03. 05. 2018 proběhla v ZUŠ vernisáž výstavy s přednesem nesoucí název Havětník. Hlavním inspiračním zdrojem byla stejnojmenná kniha od Jiřího Dvořáka. Celá akce vznikla díky spolupráci Výtvarného a Literárně-dramatického oboru. Žáci LDO si vybrali deset „hmyzáků“, které žáci VO výtvarně ztvárnili. Všechny prostory školy se tak proměnily v kuriózní místo plné naddimenzované havěti. Mezi prezentovanými díly jsou ke spatření rybenka, blecha, strašilka, vosa, klíště, čmelík, rušník, komár, rus domácí, prachovka, aj. Děkujeme nejen šikovným žákům, ale také všem zúčastněným za hojnou účast na vernisáži.

Po / 31. květen 2023 v 12:39

Po / 18. květen 2023 v 13:32