OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ (MŠMT) - HRA NA DECHOVÉ NÁSTROJE A ZPĚV

Po / 29. leden 2018 v 09:00

Vážení a milí soutěžící v rámci letošní soutěžní přehlídky ZUŠ, kterou každoročně vyhlašuje MŠMT,

máme pro Vás pár základních informací k letošním okresním kolům, které se konají u nás v ZUŠ KS Kadaň.

SOUTĚŽ DECHOVÝCH NÁSTROJŮ

Termín konání: ČTVRTEK 22. ÚNORA 2018

Předpokládaný čas: 8:30 - 9:00 prezence, 9:00 - 15:00 soutěž jednotlivých kategorií, 15:30 vyhlášení výsledků

Porota bude rozdělena na tři kategorie - porota pro zobcové flétny, porota pro dřevěné dechové nástroje, porota pro žesťové nástroje. Porotu tvoří učitelé dechových nástrojů všech zúčastněných základních uměleckých škol v okrese. Porota si během úvodní porady zvolí svého předsedu.

Prosíme o odeslání přihlášek 14 dní před konáním soutěže skrze elekrotnický systém EOS ZUŠ.

Harmonogram soutěže bude zveřejněn týden před konáním soutěžě.

SOUTĚŽ V SÓLOVÉM A KOMORNÍM ZPĚVU

Termín konání: PÁTEK 23. ÚNORA 2018

Porotu tvoří učitelé sólového zpěvu všech zúčastněných základních uměleckých škol v okrese. Porota si během úvodní porady zvolí svého předsedu.

Harmonogram soutěže bude zveřejněn týden před konáním soutěžě.

VŠEM SOUTĚŽÍCÍM PŘEJEME ŠTĚSTÍ A ÚSPĚCH. VĚŘÍME, ŽE SI LETOŠNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY UŽIJEME STEJNĚ DOBŘE JAKO TY PŘEDEŠLÉ.

TĚŠÍME SE NA VÁS! :-)

Dokumenty přiložené k příspěvku

HARMONOGRAM A INFORMACE K SOUTĚŽI DECHOVÝCH NÁSTROJŮ K příspěvku je přiložen tento soubor: › HARMONOGRAM A INFORMACE K SOUTĚŽI DECHOVÝCH NÁSTROJŮ
Název dokumentu: OKRESNÍ SOUTĚŽ ZUŠ - DECHY.pdf
Tento dokumenty si stáhněte zde / Velikost: 3 MB
HARMONOGRAM A INFORMACE K SOUTĚŽI VE ZPĚVU K příspěvku je přiložen tento soubor: › HARMONOGRAM A INFORMACE K SOUTĚŽI VE ZPĚVU
Název dokumentu: OKRESNÍ SOUTĚŽ ZUŠ - ZPĚV.pdf
Tento dokumenty si stáhněte zde / Velikost: 1.3 MB

Okresní kolo soutěže ZUŠ 2018 - hra na dechové nástroje, sólový a komorní zpěv

"I ve mně je lídr"
Po / 22. leden 2018 v 12:31

Každá škola může být výjimečná!

Transformační proces pro celé školy, založený na principech leadershipu  – vedení sebe sama a druhých.

TLIM_logo_vodorov_OREZ

OPEN ZUŠ